Gezinti Bölümünü Atla Tarayıcınız çerçeveleri desteklemiyor.
Oda Ayırtma

Ödül ve Övgüler

Raffles Hotels & Resorts’un duyarlı bir lüks ve düşünceli, samimi, zarif bir hizmet anlayışı otel ve tatil köylerini her seferinde ilgi odağı haline getirir. En son alınan ödüller:

2016 - Condé Nast Traveler
Okuyucuların Tercihi Ödülü

Derginin Popüler Liste ödülünü alan Raffles İstanbul geçen bir yılın ardından seyahat severler tarafından Türkiye'nin en iyi oteli olarak değerlendirilmektedir. Le Royal Monceau - "Nüktedan ve cesur tasarımıyla" takdir gören Raffles Paris, Işıklar Şehrinin en iyi üç oteli olarak görülmektedir.

2016 - TripAdvisor
Traveler’s Choice Ödülleri

Sekiz Raffles oteli, milyonlarca seyahat değerlendirmesine dayanarak dünyanın en iyi tesislerini listeleyen, prestijli bir sıralama olan 2016 TripAdvisor Traveler’s Choice Ödülleri'nin kazananları oldu. Bu onuru yaşayanlar arasında Lüks ve En İyi bölgesel otel kategorilerinde birinci sırayı alan Raffles Makati vardı.

2016 - Condé Nast Traveler
Gold Liste

Condé Nast Traveler editörleri Raffles Singapore tesisini dünyanın en iyi otelleri ve tesisleri arasında kabul ediyor.

2015 - Condé Nast Traveler
Okuyucuların Tercihi Ödülü

Condé Nast Traveler okuyucuları beş Raffles tesisini dünyanın en iyi otelleri ve tesisleri arasında kabul ediyor. Raffles Beijing Çin'in En İyi Otellerinden biri olarak kabul edildi. Raffles Singapore ve Le Royal Monceau, Raffles Paris, sırasıyla Singapur ve Paris'in en iyi otelleri arasında yer alıyordu. Bunun yanı sıra, Raffles Grand Hotel d’Angkor ve Raffles Hotel Le Royal Güneydoğu Asya'nın En İyi 15 Oteli arasında gösteriliyordu.

2015 - TripAdvisor
Certificate of Excellence

Dokuz Raffles tesisi, Trip Advisor tarafından düzenli olarak mükemmel tatil yorumlarına konu olan otelleri onurlandıran 2015 Certificate of Excellence ödülüne layık görüldü. Dahası, Raffles Singapore, Raffles Hotel Le Royal, Raffles Grand Hotel d’Angkor ve Raffles Beijing, beş yıl üst üste Certificate of Excellence ödülüne layık görüldükleri için Hall of Frame kazananları arasında yer aldılar.

2015 - Condé Nast Traveler
Hot Liste

Raffles Istanbul Condé, açıldığı ilk yıl içerisinde Nast Traveler'ın 2015 Popüler Listesi'ne kabul edildi. Tesis Over-The-Top Luxury kategorisinde onurlandırılan dört otelden biridir.

2015 - Travel + Leisure
Bt Listesi: En İyi Yeni Oteller

Travel + Leisure dergisinin okuyucuları Raffles Istanbul'u, 2015 Bt Listesi'nde bir Mükemmellik Örneği olarak kabul ediyor: En İyi Yeni Oteller, otelin modern sanat koleksiyonunu ve nefes kesen Boğaz manzaralarını öne çıkarıyor.

2015 - Travel + Leisure
500 Dünyanın En İyi Otelleri

Raffles Hotel Le Royal, Travel + Leisure'ın 2015 yılı 500 Dünya'nın En İyi Oteli listesindeki tesisler arasında gösteriliyor.

2015 - TripAdvisor
Traveler’s Choice Ödülleri

Dokuz Raffles oteli, milyonlarca seyahat değerlendirmesine dayanarak dünyanın en iyi tesislerini listeleyen, prestijli bir sıralama olan 2015 TripAdvisor Traveler’s Choice Ödülleri'nin kazananları oldu. En İyi Hizmet kategorisinde her ikisi de üçüncü sırayı alan Raffles Dubai ve Raffles Hotel Singapore, bu onura layık görülen oteller arasında yer aldı. Bunun yanı sıra, Raffles Makati, Lüks kategorisinde en iyi 10 oteli arasında gösterildi.

2015 - Condé Nast Traveler
Gold Liste

Raffles Singapore Condé Nast Traveler'ın 2015 Altın Listesi'nde, art arda ikinci sene de ödüle layık görülenler arasında yer alıyor.

2015 - Dünya Lüks Otel Ödülleri
Raffles İstanbul Türkiye'deki en iyi Lüks Spa Otel olarak kabul edildi. Ayrıca Raffles Praslin, Seyşeller'deki Raffles Spa, Seyşeller'deki En İyi Lüks Destinasyon Spa ödülünü kazandı.

2014 - Condé Nast Traveler
Okuyucuların Tercihi Ödülü

Condé Nast Traveler okuyucuları beş Raffles tesisini dünyanın en iyi otelleri ve tesisleri arasında kabul ediyor. Raffles Dubai, Dünyanın En İyi 100 Tatil Köyü ve de Ortadoğu'nun ve Kuzey Afrika'nın En İyi Otelleri arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra, Raffles Singapore, Raffles Hotel Le Royal ve Raffles Grand Hotel d’Angkor, Güneydoğu Asya'nın En İyi Otelleri arasında yer almaya layık görüldü.

2014 - Condé Nast Traveler
Gold Liste

Raffles Singapore Condé Nast Traveler'ın 2014 Altın Listesi'nde yer alıyor. Otel, Condé Nast Traveler’ın editörleri, yazarları ve etkileme gücüne sahip insan ağı tarafından yüksek hizmet, lüks ve güzellik standartlarını karşılayan bir tesis olarak işaret ediliyor.

2014 - Travel + Leisure (ABD)
Dünyanın En İyi İş Otelleri

Raffles Singapore, Travel + Leisure'ın 2014 Dünyanın En İyi İş Oteli listesinde yer almaya layık görüldü. Travel + Leisure, tesisin, iş seyahatine çıkanlar için Singapur'daki en iyi üç otelden biri olduğu yönünde oy kullandı.

2014 - Travel + Leisure (ABD)
Dünyanın En İyi Otelleri

Raffles Hotel, Singapore ve Raffles Grand Hotel D’Angkor Travel + Leisure Dergisi'nin okuyucuları tarafından Dünyanın En İyi Otelleri'nden ikisi olarak sıralandı. Travel + Leisure dünya çapındaki özgün ve yenilikçi deneyimlere ışık tutan, kültür, mutfak, stil, tasarım, fotoğrafçılık ve otel gibi konu başlıklarını kapsayan, tüketicilere yönelik popüler bir seyahat dergisidir.

2013 - World Travel Awards
Raffles Praslin, Seyşeller Dünyanın Önde Gelen Lüks Villa Tatil Köyü olarak adlandırıldı. Tatil köyü, dünya çapındaki binlerde tatil köyü arasından seçildi ve olağanüstü imkanları, sorunsuz hizmeti ile turizm ve otelcilik uzmanları tarafından öne çıkarılan deneyimlerine dikkat çekildi.

2013 - Travel + Leisure (ABD)
Dünyanın En İyi Otelleri

Travel + Leisure dergisinin okuyucuları, Raffles Grand Hotel d’Angkor'u Asya'nın en iyi 15 tatil köyü arasında gösterdi.

2013 - Condé Nast Traveler
Hot Liste

Raffles Makati, dünyanın en iyi 154 yeni oteli arasında gösterildi. Bu, Raffles Hotels & Resorts'a verilen beşinci Popüler Liste ödülüdür. Daha önce Le Royal Monceau Raffles Paris, Raffles Beijing Hotel, Raffles Dubai ve Raffles Praslin, Seyşeller benzer şekilde, açıldıkları ilk yıl içerisinde Popüler Liste övgüsü kazanmıştır.

2013 – Condé Nast Traveler (ABD)
Gold Liste

Raffles Beijing, Condé Nast Traveler dergisi tarafından “Pekin'deki en iyi lokasyonla, gerçek bir vaha” övgüsünü kazandı ve art arda 5 yıl boyunca dünyanın en iyi konaklama mekanları listesinde yer aldı.

2013 – Condé Nast Traveler (ABD)
Okuyucuların Tercihi Ödülü

Condé Nast Traveler dergisinin varlıklı okurları, dünyanın en iyi 100 oteli arasından Raffles Grand Hotel d’Angkor lehine oy verdi. Bunun yanı sıra, otel, Raffles Hotel Le Royal ve Raffles Singapore otelleriyle birlikte Asya'nın en iyi 25 oteli arasında gösterilmektedir. Ayrıca Le Royal Monceau, Raffles Paris, okuyucuların tercihi olarak Fransa ve Monako'nun en iyi 30 oteli arasında sayılmaktadır.

2013 - Atout France
Palace Distinction

Le Royal Monceau, Raffles Paris, Fransa Turizm Geliştirme Ajansı Atout France tarafından verilen, gelecek beş yıl için resmi “Palace Distinction” ödülünü almıştır. ‘Palace Distinction’, beş yıldızdan bir basamak yukarıdadır. Otel, büyük ölçüde gıpta ile bakılan bu seçkinlik nişanına sahip, Paris'teki sadece altı otelin yer aldığı bir elit gruba dahil olmuştur. Ayrıca, yakın zamanda tepeden tırnağa bir yenilenen, bu statüye sahip başkentteki tek tarihi lüks oteldir.

2013 – Harper's Bazaar (Birleşik Krallık)
Travel Hot 100

Otellerin sanatsal ve entelektüel miraslarının takdir edildiği 2013'ün seyahat kültürü trendiyle uyum gösteren Le Royal Monceau, Raffles Paris ‘kültürel statüsü’ ile kabul gördü.

2013 – Sunday Times Travel Magazine (Birleşik Krallık)
Dünya Çapında Şehir Oteli

2012 yılında ikinci gelen Raffles Hotel Singapore, derginin yıllık seyahat ödüllerinde bu yıl ilk sırayı aldı.

2013 – Travel & Leisure Magazine (Çin)
En İyi Otel Grubu

Raffles Hotels & Resorts, zengin Çinli gezginlerin kalbini kazandı ve Çin'deki En İyi Otel Grubu olarak adlandırıldı.

2013 – Club Magazine (Çin)
En İyi Lüks Otel Markası

Raffles Hotels & Resorts, Çin'in en köklü lüks yaşam dergilerinden biri olan Club Magazine tarafından düzenlenen yıldızlarla dolu bir törende, yılın en iyi lüks otel markası ödülüne layık görüldü.

2013 - Voyage Magazine (Çin)
En Çok Beklenen Yeni Açılış

Raffles Hainan, 2013 yılında, Çin'in açılışı en çok beklenen 8 yeni oteli arasında gösterildi. Bu, Raffles Hotels & Resorts’un Raffles Beijing'den sonra, açılması 2013 yılında planlanan Çin'deki ikinci otelidir.

2013 – TripAdvisor
Travelers' Choice Ödülleri

Gezginlerin dünyadaki en büyük seyahat sitesi, en iyi lüks ve hizmet için tercihleri arasında, 7 Raffles Oteline oy verdi. Amiral gemisi Raffles Hotel Singapore, üç kategoride 1. olarak oy aldı: Singapur'daki En İyi Oteller, Singapur'daki Lüks Oteller ve Singapur'daki En İyi Hizmet

2013 - World Travel Awards
Seyahat uzmanları ve tüketiciler, Raffles Makkah Palace'ı Ortadoğu'nun Önde Gelen Lüks Oteli olarak adlandırdı. Bu ödül, otelin World Travel Awards listesinde art arda kazandığı üçüncü ödüldür. Bunun yanı sıra, Raffles Praslin, Seychelles iki yıl art arda Seyşeller'in Önde Gelen Oteli olarak gösterilmiştir.

2013 – The Daily Telegraph
Ultratravel 100 ödülleri

Raffles Singapore, eşi görülmeyecek şekilde 6. kez, Asya'nın En İyisi olarak adlandırılmıştır. The Daily Telegraph tarafından basılan, dolaşımdaki yarım milyondan fazla kopyasıyla Ultratravel, seyahat fikirlerine ve konaklama noktalarına ilham vermesi için sektördeki aktörler ve tüketiciler tarafından başvurulan, kanıtlanmış bir lüks seyahat dergisidir.

2013 – Travel Trade Gazette (TTG) Asya
Onur Listesi

Raffles Singapore, 126 yılın sonunda, hiçbir şeyin deneyimin yerini tutamayacağını kanıtladı. 2002 ile 2012 yılları arasında, 10 yıl blok olarak, En İyi Lüks Otel olarak adlandırıldıktan sonra, efsane otel, TTG Yıllık Seyahat Ödülleri 2013 Asya-Pasifik verilirken, TTG'nin Onur Listesine eklendi.

2013 – Elite Traveler
101 En İyi Otel Suitleri

Raffles Hotel Le Royal Phnom Penh, Raffles Makati ve Raffles Dubai'nin suitleri, tüm dünyada en iyiler arasında, öne çıkacak şekilde vurgulanmaktadır.

AccorHotels logosu
© Copyright 2017 AccorHotels. Tüm hakları saklıdır.

Raffles. 1887'den beri efsanevi hizmet.