Gezinti Bölümünü Atla Tarayıcınız çerçeveleri desteklemiyor.
Oda Ayırtma

Bilgiler

Raffles Beijing

33 East Chang An Avenue, Beijing, 100004
Ücretsiz arama: +800 1 7233537 Tel: +8610 6526 3388 Faks: +8610 8500 4380 E-posta: beijing@raffles.com

Otele Giriş: 14.00 | Otelden Çıkış: 12.00 Öğlen

Genel Bakış

Pekin'in kalıcı bir sembolü olarak Raffles bu olağandışı kentin özüdür: rafine, güzel, ayartıcı

İkonik Pekin deneyimi, Yasak Şehir yanında yer alan Raffles Pekin'in geçmişini tüm heyecanı ve karmaşıklığıyla çağdaş Çin'le birleştiren en iyi anıtıdır.

Odalar ve Suitler

Klasik Fransız Oryantal mimarisi ve eski dünyanın cazibesiyle Raffles Beijing zarafet ve seçkinlik anıtı olarak yükselmektedir. Ahşap yer kaplamaları harika bir şekilde restore edilmiş ve ışıltılı avizeler tavanlarımıza asalet katmaktadır. Konuk odaları - Pekin'deki en lüks ve geniş odalar arasında bulunmaktadır. Mermer banyoları ve Şark kilimleri ile öne çıkmaktadırlar. Personality Suitler burada konuklamış birçok ünlü karakterin hayatlarına ve eserlerine saygı duruşu niteliğindeyken Raffles Inc. Business odaları iş seyahatindeki konuklarımız için mükemmeldir. Tarihi binadaki hiçbir oda birbiri ile aynı değildir. Otelde 171 adet güzel tasarlanmış konuk odası ve suit ile konuklarımız kendilerine en uygun şekilde konaklayacaklardır.

  • 70 Landmark Oda
  • 60 Raffles Inc. Business Oda
  • 17 Raffles Inc. Executive Oda
  • 9 Landmark Suit
  • 9 Personality Suit
  • 5 Grand Hotel Suiti
  • 1 Kral Dairesi

Yiyecek ve İçecek

Yemek ve içmek için, dünya çapındaki mutfakların yemekleri ile yerel kültürün en iyi yemeklerini birleştiren çeşitli yerlerimiz bulunmaktadır. Her biri kendine has atmosfere ve ortama sahiptir - her mizaç ve her özel duruma uygun mekanlar:

East 33 – States Binasının 1. katında yer alan bu tüm gün yemek yenebilen restoran açık mutfağı ve en iyi dünya yemekleri ile öne çıkmaktadır.

Jaan – Chang An Avenue'ya yukarıdan bakan bu ödüllü ve imzalı restoran, hafif ve yenilikçi Fransız mutfağı yemeklerini eski ve yeni dünyadan en iyi şarap seçkisiyle servis etmektedir.

Writers Bar – 1920'lerin cazibe, stil ve çok yönlülüğünü hayata geçiren Writers Bar hiçbir yerde bulunmayacak nitelikte bir ikindi çayı sunmaktadır.

Rezervasyon yaptırmak için lütfen bizimle iletişime geçin:
Tel: +8610 8500 4331
E-posta: dining.beijing@raffles.com

Etkinlikler

Jewel Oda
Raffles Beijing'in herhangi bir türdeki etkinlik ve kutlamalar için en iyi mekanları üç bölüme ayrılmaktadır: Opal, Sapphire ve Amethyst. Bu büyüleyici düzenleme tarzı daha çağdaş olup kapı ve duvarlarda seçkin Chinoiserie tasarım elemanları ile öne çıkmaktadır.

Jewel Oda Oturma Kapasitesi: 100 ile 500 kişi arasında

Opal Oturma kapasitesi: 40 ile 150 kişi arasında

Sapphire Oturma kapasitesi: 40 ile 150 kişi arasında

Amethyst Oturma Kapasitesi: 30 ile 100 kişi arasında

Le Salon Raffles
Göz kamaştırıcı buluşmaların sosyal mekanı olan bu alan daha çok yerleşim için oluşturulmakla birlikte hafif grimsi panelli duvarlara yerleştirilmiş ipek gibi duvar panelleri üzerine elle kuş ve çiçek motifleri boyanmış haliyle resmi bir hava kazanmıştır. Heritage Building'in 7. katında ideal bir şekilde konumlanarak Güney'e bakan bu oda göz alıcı manzaraları ve doğal ışığıyla canlı Chang An Avenue'ya tepeden bakmaktadır.

Le Salon Raffles 1 Oturma Kapasitesi: 30 ile 100 kişi arasında

Le Salon Raffles 2 Oturma Kapasitesi: 20 ile 50 kişi arasında

Jade Oda
Raffles Beijing'de yer alan Jade Oda, Jewel Oda ile komşu olup küçük çaplı her tür toplantı ve etkinlik için güzel bir mekandır.

Oturma kapasitesi: 20 kişiye kadar

Raffles Courtyard
Çay bahçesi olarak tasarlanan bu bahçe, ipek Çin minderleri ile bezeli hasır bahçe mobilyaları, üzerlerinde sarmaşıkların uzadığı mavi ve beyaz vazolar ve bahçeyi çevreleyen çağdaş alev lambaları ile göz almaktadır. Colonial Building ile Contemporary Block arasında yer alan Raffles Courtyard bir geminin arkasını andıran bir çatı katı bahçesi görünümündedir ve deniz yolculuğunun en popüler olduğu zamanlara ait anıları canlandırmaktadır.

Oturma kapasitesi: 160 ile 260 kişi arasında

Drawing Room
Ana Binanın 2. katında yer alan, Güneye ve Chang An Avenue'ya bakan bu salon iki bölümlü kütüphanesi ve oturma salonunu andıran görünümüyle sadece otel konukları içindir. Burada çağdaş bir tarz benimsenerek duvarlarında grimsi paneller kullanılmıştır, salonun bir bölümünde kütüphane bulunmakta diğer tarafında ise satranç veya iskambil oyunları oynamak isteyen ya da sadece dinlenip kitap okuyanlar için şömineli bir alan bulunmaktadır. Burası ayrıca dileyen konuklarımızın özel toplantı odası olarak da kullanılabilmektedir.

Oturma kapasitesi: 388 kişi

Daha fazla bilgi ve sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçin:
Tel: +8610 8500 4362
E-posta: events.beijing@raffles.com

Yol Tarifi:

Hem Pekin'in turistik yerleri hem de ana ulaşım tesislerine yakın bir yerdedir. Tiananmen Meydanı, Yasak Şehir, Wangfujing alışveriş bölgesi ve metro istasyonundan yürüyerek birkaç dakika uzaklıktadır. Pekin tren istasyonundan sadece 1,5 km uzaklıktadır.

Ulaşım Bilgileri
Raffles Beijing'e ulaşım çok kolaydır:

- Beijing Capital International Airport'tan araba ile 40 dakika

- Pekin tren istasyonundan araba ile 15 dakika

Daha fazla bilgi ve sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçin:
Tel: +8610 6526 3388
E-posta: concierge.beijing@raffles.com


Yazdır
© Telif Hakkı 2016 FRHI. Tüm hakları saklıdır.

Raffles. 1887'den beri efsanevi hizmet.