Gezinti Bölümünü Atla
Oda Ayırtma

Kariyer

Raffles Personeli

Başarılı bir otel konumu, dekorasyonu ya da ikramlarından çok fazlasıdır. Başarılı bir otel size öylesine iyi bakar ki ya konuk olarak tekrar ve tekrar gelmek istersiniz ya da çalışanlar olarak mesleğinizde kendinizi geliştirebilirsiniz.
En iyi ve en yetenekli çalışanlarımız, sık seyahat eden konuklarımıza otelimizde bir vaha yaratarak onlara düşünceli, samimi, zarif ve şık bir konukseverlikle kişiye özel duyarlı bir lüks sunmada kritik bir rol oynamaktadırlar.

Raffles hizmet şartları olan Farkındalık, Öngörü, Uyum, Eylem ve Sorumluluk Raffles hizmetindeki farklığını meydana getirmektedir. Çoğunlukla mükemmel hizmet hikayeleri yaygın bir şekilde paylaşılır, ilgili bireyde bir gurur duygusu ve diğerleri için de ilham kaynağı olur.  

Temel değerlerimiz olan Mükemmeliyet, Saygı, Dürüstlük ve Önemseme yaptığımız her şeyde yol gösterici ilkelerimiz olmuştur. Yönetici ekibimiz işiyle meşgul bir işgücü oluşturmaya ve muhteşem bir işyeri kültürü yaratmaya kendini adamıştır. Raffles Hotels & Resorts, Gallup'un ilan ettiği Dünyada En İyi İşyerlerinden biri olarak tanınmaktadır.

Raffles'ta iş olanakları için buraya tıklayın.

© Telif Hakkı 2016 FRHI. Tüm hakları saklıdır.
Oda müsaitliği aranıyor.
Sabrınız için teşekkürler.

Raffles. 1887'den beri efsanevi hizmet.

Şifrenizi Değiştirin

Şifre gerekliliklerimiz değişti.
Lütfen aşağıdaki kriteri kullanarak şifrenizi güncelleyin.

  • Şifre şunları içermelidir:
  • -En az 8 karakter
  • -Bir büyük harf
  • -Bir küçük harf
  • -Bir rakam (0-9) veya özel karakter.

Kullanıcı adı ve şifre aynı olamaz.