Gezinti Bölümünü Atla Tarayıcınız çerçeveleri desteklemiyor.
Oda Ayırtma

Sıkça Sorulan Sorular

S: Raffles Hediye Kartlarını nasıl satın alırım?

C: Raffles Hediye Kartları ya çevrimiçi olarak, veya herhangi bir Raffles Hotels & Resorts lokasyonumuzdan satın alınabilir.

S: Raffles Hediye Kartları nasıl sunulmaktadır?

C: Raffles Hediye Kartı içine özel bir mesaj da ekleyebileceğiniz şık bir kart klasöründe sunulmaktadır.

S: Raffles Hediye Kartları hangi meblağlarda satılmaktadır?

C: Raffles Hediye Kartları en az her 100 Amerikan Doları veya dengi olmak üzere her meblağda satın alınabilir.

S: Raffles Hediye Kartları hangi para biriminde satılmaktadır?

C: Çevrimiçi alışverişler Amerikan Doları veya Singapur Doları cinsinden yapılmaktadır. Otellerde ise Raffles Hediye Kartları yerel para biriminde satılmaktadır.

S: Çevrimiçi ödemeyi nasıl yapıyorum?

C: Çevrimiçi ödemeler PayPal yoluyla yapılmaktadır. Ödeme başarı ile tamamlandıktan sonra bir onay e-postası da yollanacaktır.

S: Çevrimiçi satışlardan sonra Raffles Hediye Kartların ne kadar süre içinde teslim ediliyor?

C: Bütün çevrimiçi hediye kartı satışları 3 ile 7 iş günü içinde kurye ile teslim edilmektedir.   Teslimat sırasında alıcıdan imzalı bir teslimat makbuzu alınacaktır.

S: Bir karttan fazlasını nasıl satın alabilirim?

C: Çevrimiçi olarak bir siparişte en fazla beş hediye kartı satın alabilirsiniz. Bir seferde beş hediye kartından daha fazlasını satın almak için, lütfen herhangi bir Raffles Hotels & Resorts mekanını ziyaret ediniz.

S: Raffles Hediye Kartları telefonla da sipariş edilebilir mi?

C: Raffles Hediye Kartları yalnızca çevrimiçi olarak ya da herhangi bir Raffles Hotels & Resorts mekanından temin edilebilir. Telefonla siparişleri kabul etmiyoruz.

S: Raffles Hediye Kartları nelerde kullanılabilir?

C: Raffles Hediye Kartları konaklama ve spa hizmetleri, yemek veya Raffles Hotels & Resorts tarafından işletilen herhangi bir tesiste diğer bütün boş zaman aktiviteleri gibi birçok yerde kullanılabilir. Otelde konaklamakta olan misafirlerimiz için, otel faturasına eklenebilecek her masraf hediye kartı ile ödenebilir. Bunlara vergiler ve bahşişler de dahildir. Herhangi olası bir aksaklığa meydan vermemek için, hediye kartı sahiplerine rezervasyon sırasında hediye kartından bahsetmelerini öneririz.

S: Raffles Hediye Kartı sahiplerinin bu kartı kullanabilmeleri için otelde mi konaklamaları gerekmektedir?

C: Kart sahiplerin otelde konaklamasalar bile Raffles Hediye Kartlarını bir Raffles otel veya tatil köyünde yemek ya da satın aldıkları hizmetler için kullanabilmektedirler.

S: Hediye Kartı üzerindeki tüm meblağ tek seferde mi kullanılmak sorundadır?

C: Kağıda basılı hediye sertifikasından farklı olarak Raffles Hediye Kartı bakiye taşıyabilmek üzere tasarlanmıştır. O nedenle de, bir konuk hediye kartını kart üzerindeki değerden daha düşük bir hizmet için kullanmış ise, satın alınan miktar karttan düşecek ve kalan bakiye bir sonraki kullanım için kart üzerinde kalmaya devam edecektir.

S. Zaten sahip olduğum Raffles Hediye Kartına para yükleyebilir miyim?

S. Evet, Raffles Hediye Kartınıza istediğiniz Raffles Hotels & Resorts mekanında ek meblağ yükleyebilirsiniz.

S: Raffles Hediye Kartlarının son kullanım tarihleri var mıdır?

C: Raffles Hediye Kartlarının son kullanım tarihleri bulunmamaktadır.

S: Raffles Hediye Kartı üzerindeki meblağ nakit para olarak alınabilir mi?

C: Raffles Hediye Kartı üzerindeki meblağ nakit para olarak alınamaz. Herhangi bir Raffles otel ya da tatil köyündeki ödemelerde kullanılabilir.

S: Hediye Kartını iade edip parasını geri alabilir miyim?

Üzgünüz, çevrimiçi olarak veya otel ya da tatil köylerimizden satın alınan Raffles Hediye Kartları iade edilemez.

S: Hediye kartımın kaybolması, çalınması veya hasar görmesi durumunda ne yapmalıyım?

C:  Raffles Hotels & Resorts kayıp, çalıntı veya zarar görmüş hediye kartlarından sorumluluk kabul etmese de, kartınız üzerinde bulunan meblağın güvenlik altına alınmasında size yardımcı olmak için çaba göstereceğiz.   Bunun için, satın aldığınıza dair bir kanıt sunmanız ve / veya hediye kartı arkasında bulunan tüm kart seri numarasını giftconcierge@raffles.com adresine e-posta ile yollamanız gerekmektedir. Daha sonra kartınızı araştıracak ve kartta kalan bakiyeyi donduracağız. Bu bakiye daha sonra yeni bir hediye kartına aktarılacaktır. Bu yenilenen hediye kartı adresinize hiçbir masraf alınmadan yollanacaktır. Üzülerek belirtmeliyiz ki bu bilgiler olmadan size yardımcı olamayacağız.

S: Kayıp ya da çalıntı olarak bildirdiğim bir hediye kartını bulmam durumunda ne olur?

C: Size yeni bir kart yolladıysak, bulduğunuz kartı imha edebilirsiniz. Bakiye dondurulup yeni bir hediye kartına aktarıldıktan sonra, eski kartın hiçbir hükmü kalmaz ve Raffles Hotels & Resorts'da ödemeler için kabul edilemez.

S: Raffles Hediye Kartlarını başka kaynaklardan da satın alabilir miyim?

C: Hediye kartlarını kesinlikle ya Raffles Hotels & Resorts'dan ya da iştiraklerimizin birinden satın almanızı öneririz. Raffles Hotels & Resorts bağlantılı kaynaklar dışından satın alınan hediye kartları için sorumluluk kabul etmiyoruz.

S: Raffles Hediye Kartımda bulunan bakiye miktarını nasıl kontrol edebilirim?

C: Bakiye kontrol sayfası için buraya tıklayınız. Bakiye miktarını görmek için hediye kartı numaranızı ve güvenlik kodunu girin.

AccorHotels logosu
© Copyright 2017 AccorHotels. Tüm hakları saklıdır.

Raffles. 1887'den beri efsanevi hizmet.