Gezinti Bölümünü Atla Tarayıcınız çerçeveleri desteklemiyor.
Oda Ayırtma

Raffles Hotels & Resorts ile Üç Kat Asia Miles ve 50 Amerikan Doları Kazanın

Asia Miles™ ve The Marco Polo Club ile yeni ortaklığımızı kutlayın ve dünya genelindeki katılımcı otellerde 15 Aralık 2015 tarihinden önceki konaklamalar için ekstra ödüllerin yanı sıra uç kat mil kazanın.

Katılımcı Raffles otel ve tatil köylerinde Günün En Uygun Fiyatı üzerinden Oda - Kahvaltı Paketi - "Güne Merhaba" rezervasyonu yaptırın ve Üç Kat Asia Miles ve 50 Amerikan Doları (veya yerel para birimi eşdeğerinde) otel kredisi kazanın.

Yolunuz ister Singapur'a veya Paris'e ister Seyşeller'e düşsün, Raffles'la inzivaya çekilerek her şeyden kaçın ve olağanüstü hizmet ve lüksüyle tanınan Raffles'ın keyfini çıkarın.

Raffles deneyiminiz için şimdi rezervasyon yaptırın


Hüküm ve Koşullar:

- Bu teklif katılımcı Raffles Hotels & Resorts tesislerinde Günün En Uygun Fiyatı üzerinden rezervasyonu yapılan Oda - Kahvaltı Paketi - "Güne Merhaba" (yatak ve kahvaltı) için geçerlidir.
- Bu teklif her iki tarih de dahil olmak üzere 1 Ekim - 15 Aralık 2015 arasındaki rezervasyon ve konaklamalar için geçerlidir.
- Bu teklif Raffles Makkah Palace için geçerli değildir.
- Önceden rezervasyon gerekir ve teklif müsaitlik durumuna göre geçerli olup yürürlükteki vergilere ve hizmet bedeline tabidir.
- Otel kredisi konuğun oda hesabına doğrudan aktarılan hizmetler için kullanılabilir (örneğin: otel spa'sı, oteldeki Yiyecek ve İçecek mekanları, internet, uzun mesafeli telefon görüşmeleri ve oda içinde filmler). Otel kredisinin nakit değeri yoktur ve günlük oda fiyatı veya odaya faturalanan üçüncü şahıs etkinlikleri için geçerli değildir. Otel kredisi çıkış sırasındaki ücretlere uygulanacak ve ardından kullanılamayacaktır. Promosyon para olarak kullanılmıyorsa iade edilmeyecektir. Konuklar konaklamaları sırasında odaya uygulanan toplam krediyi aşan ücretler için çıkış sırasında oluşabilecek herhangi bir kalan bakiyeyi ödemekle yükümlüdür.
- Teklifin geçerli olmadığı tarihler olabilir ve bu tarihler tesise göre farklılık gösterebilir.
- İptal politikası geçerli olup tesise göre değişmektedir.
- Bu teklif başka promosyon, indirim ve paketlerle birlikte kullanılamaz.
- Her üye konaklama başına sadece normal ve bonus miller kazanır. Kazanılan miller nakit olarak veya diğer faydalar karşılığında değiştirilemez.
Bonus Asia Miles her geçerli konaklamadan sonra 6 ila 8 haftada üyenin hesabına eklenecektir.
- Anlaşmazlık durumunda, Raffles Hotels & Resorts son kararı verme hakkını saklı tutar.
- Diğer Asia Miles hüküm ve koşulları geçerlidir.

© Telif Hakkı 2017 FRHI. Tüm hakları saklıdır.

Raffles. 1887'den beri efsanevi hizmet.