Gezinti Bölümünü Atla Tarayıcınız çerçeveleri desteklemiyor.
Oda Ayırtma

Raffles Öyküsü

Singapur Ön Cepheden Görünüm

Gerçek lüks yalnızca yaptıklarınızla değil, kendinizi nasıl hissettiğinizle de alakalıdır.

128 yıldır Raffles sizleri en sıcak şekilde karşılamak, sizlere en zengin deneyimleri ve en güzel anıları yaşatmak için çizdiği yoldan ilerlemektedir. Günümüzde de efsane tüm dünyada devam ediyor. Her şeyin başladığı Raffles Singapur'un klasik kolonyal ihtişamından Dubai, Seyşeller, Kamboçya, Paris, Pekin, Hainan, Makati ve Mekke'ye, Raffles ismi lüks, ihtişam ve sıra dışı maceralar ile eşanlamlı olarak kullanılmaktadır.  Her otel, medeniyetin kesişim noktalarında sükunet ve cazibeden meydana gelmiş birer vahadır. Her biri kendi başına dikkatlice seçilmiş destinasyonlardır. Her biri eşsiz, tarifsiz, muhteşem birer Raffles'tır.

Şu anda, Raffles olarak daha da büyüyor ve yeni, bazen de şaşırtıcı destinasyonlara ulaşıyorken, dünyanın neresine gidersek gidelim konuklarımız aynı macera, lüks ve ihtişamlı hizmet ruhuyla dolu olarak Raffles ayrıcalığını yansıtacağımızdan emin olabilirler. Heyecan verici ve büyüleyici, ferahlatıcı ve canlandırıcı - Raffles maceracı bir ruha sahip ve en iyiyi isteyenlerin tercihi.

Raffles. 1887'den beri efsanevi hizmet.

1887 – Kumsal ve Güney Çin Denizi manzaralı eski bungalov tarzında bir yapının ev sahipliği yaptığı 10 oda sunan Raffles Hotel Singapore açılıyor. Yakında, bir Kim Kimdir listesi şeklinde okunabilecek bir konuk listesiyle, Uzak Doğu'nun en meşhur oteli olacak ve
bu ününü sürdürmeye devam edecektir.
 
  
1989 – Raffles Hotel, Singapur'u yeniden geliştirmek ve yönetmek üzere Raffles International Ltd, Raffles Holdings Limited'in otel yönetimi kolu olarak kuruldu.   
  
1991 – 2,5 yıl süren ve 1915 yılındaki en parlak ve zarif çağını yaşadığı dönemlerdeki gibi görünecek şekilde yapılan komple bir restorasyondan sonra Raffles Hotel, Singapur 16 Eylül'de tekrar açılıyor. 
  
1997 – Raffles Kamboçya'da şehrin simgesi olacak iki otel açıyor - Raffles Hotel Le Royal, Phnom Penh ve Raffles Grand Hotel d’Angkor, Siem Reap 
  
2006 – Raffles Çin'de sahneye çıkıyor. 1949 yılında Çin Halk Cumhuriyeti'nin kuruluş seremonisi de dahil olmak üzere ülkenin büyük merasimlerine ev sahipliği yapan tarihi Pekin Oteli, Raffles Beijing olarak tekrar açılıyor.  
  
2007 – Raffles Dubai'nin açılışıyla birlikte Raffles, Orta Doğu'ya doğru genişlemeye başlıyor.  
  
2010 – Ağustos'ta Raffles Makkah Palace, Suudi Arabistan'ın açılışıyla birlikte Orta Doğu'da büyüme.  Grup ayrıca Le Royal Monceau, Raffles Paris ile birlikte Fransa'da da sahne almaya başlıyor.  
  
2011 – Raffles'ın Hint Okyanusu'ndaki ilk tatil köyü olan Raffles Seychelles 2011 Şubat'ta açılıyor. 
  
2012– Raffles dünya çapındaki otel ve tatil köylerinde 125. yıldönümünü kutluyor. Yıl Raffles Makati'nin açılışı, Makati'nin 18 yıldır ilk lüks otel açılışı, ile başarıyla son buluyor. raffles hakkında 2
2013 – Raffles Çin'deki ikinci otelini 2013 Eylül'de açıyor. 
  
2014- Raffles 2014 Eylül tarihinde Türkiye'deki ilk otelini açtı. Yeni Zorlu Center'ın merkezinde bulunan Raffles Istanbul, zamansız bir şehirden yeni bir perspektif sunuyor. 
  
2016 ve ötesi... - Grubun Varşova, Shenzhen, Sharm El Sheikh ve Cidde'nin de dahil olduğu anahtar kentlerde otel ve tatil köyleri açma planları devam ediyor. 
  

AccorHotels logosu
© Copyright 2018 AccorHotels. Tüm hakları saklıdır.

Raffles. 1887'den beri efsanevi hizmet.