Raffles, Fairmont ve Swissotel AccorHotels Group'un bir parçası olmaktan onur duyar

Bugün Raffles Hotels & Resorts olarak dünyanın en büyük küresel otel şirketi olan AccorHotels Group çatısı altına girmiş olup lüks markamıza ve göze çarpan otellerimizden oluşan ünlü koleksiyona heyecan verici yeni bir bölüm eklemiş olduk.

Bu tarihi adımla Raffles atılım yapma fırsatı elde etmiş ve dünya çapında bir kurumsal lider ve lüks otel pazarında kilit bir oyuncu olarak AccorHotels bünyesinde hemencecik yerini almıştır. 

AccorHotels 95 ülkeden fazla yerde varlığını sürdürmekte olup Raffles ve kardeş markaları Fairmont ve Swissôtel'le birlikte kapasitesini Sofitel, Pullman, MGallery ve Novotel'in de dahil olduğu 4.000'den fazla tanınmış, lüks, orta ölçekli ve ekonomik otel ve tatil köyüne çıkaracaktır. Daha fazlasını öğrenmek için sizi www.accorhotels-group.com internet sitesini ziyaret etmeye davet ediyoruz!

Misafirlerimize sıcak ve samimi hizmetimizi sunarken bizimle geçirdikleri her dakikayı anlamlı birer seyahat anısına çevirmeye kendimizi hiç olmadığı kadar adamış bulunuyoruz. Gelen her türlü rezervasyon hiçbir şekilde değişmeyecektir. Bu gelişim için heyecan duymakla birlikte bu birleşmenin de dünyanın her bir köşesindeki misafirlerimize faydalar sağlayacağına yürekten inanıyoruz.