Bilgiler

Raffles Bali

Jalan Karang Mas Sejahtera 1A, Jimbaran, Bali, Indonesia
Tel: +62 361 201 5800 E-posta: bali@raffles.com

Genel Bakış

Ngurah Rai Uluslararası Havaalanı’ndan lüks Bali tatil köyümüze transfer yarım saatten daha az sürer, fakat yolculuk kısa olmasına rağmen, sizi bir dünyadan bir başkasına götürecek güce sahiptir. Jimbaran’ın kalabalık caddeleri yerini güneşte parıldayan bahçelere bıraktığı zaman, etrafı bir sükunet duygusu kaplar. Dolambaçlı yol sizi doğanın derinliklerine, adanın yerel efsanelere konu olan ve yüzyıllardır değişmemiş olan inanç ve geleneklerin tanımladığı gizli bir köşesine götürür. Tüm villaların benzersiz panoramik okyanus manzaralarını ve büyüleyici gün batımlarını sunduğu, sıcak bir duygusal sağlık vahası olan Raffles Bali’ye hoş geldiniz. Deniz kenarındaki tatil köyümüz, geniş bir alana yayılmış olması nedeniyle yüksek mahremiyet sunan yemyeşil bahçelerle çevrilidir.

Villalar

Raffles Bali villaları:

  • Okyanus Kenarı Havuzlu Villa
  • Panaromik Havuz Villası
  • Tepe Havuzlu Villa
  • Okyanus Kenarı İki Yatak Odalı Havuzlu Villa
  • Raffles Presidential Villa

Yiyecek ve İçecek

Rumari - Geniş bir teras ve Hint Okyanusu’nun büyüleyici tepe manzaraları ile Rumari Restoran, yenilikçi Güney Doğu Asya mutfağını keşfetmek için etkileyici bir ortamdır.

Loloan Beach Bar and Grill - Okyanus ve yüzme havuzu, deniz ürünleri, birinci kalite et seçenekleri, odun ateşinde pizza üzerine uzmanlaşan rahat bir mekan olan Loloan Beach Bar and Grill’den yalnızca birkaç adım uzaklıktadır. Gün batımı ile birlikte genellikle geleneksel dans gösterileri sahne alır.

Writers Bar - Gün batımını Writers Bar’ın terasında klasik ve alışılmışın dışında baharatlı kokteyllerle kutlayın veya akşam yemeğinden sonra hazmettiricilerden yudumlayın. İkindi çayı Doğu ve Batı’nın eskimeyen geleneklerini bir araya getirir.

Secret Cave - Tepeye yuvalanmış ve doğayla bütünleşmiş olan havadar Secret Cave, misafirlerimizi uzman şeflerimizin mükemmelliğe eriştirdiği özel bir mutfak yolculuğunun tadına varmaya davet ediyor.

Purnama Honeymoon Bale - Yıldızlarla deniz arasındaki kayalara kurulmuş olan açık hava çardağında yeni yakalanmış deniz ürünleri ziyafeti çekin. Mum ışığının titreşimleri ve bir şarap seçkisi romantik ambiyansı tamamlar.

Çiftlik Terası - Tatil köyünün tepe patikasının sonunda, üzüm salkımları altında cömert yerel ürünleri Bali şaheserlerine dönüştürmeyi öğrenebileceğiniz genişçe bir masa bulunur. 6 kişiye kadar özel akşam yemekleri için mükemmel

Spa

Doğadan gelen tropik kuş sesleri arasında, sıcak havadan yayılan deniz kokusunun ruhunuza merhem gibi geleceği Raffles Bali’de huzur bulmak hiç de zor değil. Bütünsel bir duygusal sağlık için, Raffles Spa’da bir mesaj terapistinin uzman parmaklarının dokunuşlarıyla gevşeyin. Her birinde dalma küveti bulunan ve akordiyon cam kapılarının tepe manzaralı terasa açıldığı iki çift bakım odası bulunuyor. Sağlık ve güzellik programları, Bali ve Güney Doğu Asya geleneksel şifa yöntemlerinden esinlenirken, farkındalık dersleri, yoga ve meditasyondan reiki ve sesle şifaya uzanan geniş bir yelpazeyi kapsıyor. En size özel deneyim için, gözlerden uzakta tepe başı bakım odamız olan Sanctuary’de bir sağlık yolculuğu rezervasyonu yapın.

Yol Tarifi

Raffles Bali adanın ana kapısı olan Ngurah Rai Uluslararası Havaalanı’ndan 25 dakikalık sürüş mesafesindedir.


Yazdır