Gezinti Bölümünü Atla Tarayıcınız çerçeveleri desteklemiyor.
Oda Ayırtma

Kariyer

Raffles Personeli

Dünyanın en büyük küresel otel şirketi olan AccorHotels Group çatısı altına girmiş olup lüks markamıza ve ikonik otellerimizden oluşan rakip tanımaz koleksiyona heyecan verici yeni bir bölüm eklemiş olmaktan oldukça mutluluk duyuyoruz. Birlikte küresel toplumun otelcilik liderleri olarak, ödüllendirici deneyimler ve gelişebilecekleri fırsatlarla meslektaşlarımızı kendi potansiyellerini görmeye yönlendirerek bu kültür inşasını devam ettirmeye bağlılığımızı koruyoruz. Bu heyecan verici gelişme, sadece konuklarımızın ihtiyaçlarını karşılama imkanı değil aynı zamanda dünya çapındaki muhteşem markalarımızda kariyerini ilerletme imkanı da sunuyor! Daha fazlasını öğrenmek için sizi www.jobs.accor.com internet sitesini ziyaret etmeye davet ediyoruz!

Raffles Hotels & Resorts'un eşsiz kalitesi, mekan, dekor veya ikramın çok daha ötesine uzanıyor. Raffles Hotels & Resorts'ta konuklarımız hiç gitmek istemeyecekleri şekilde bir ilgiyle karşılaşırlar ve değerli çalışanlarımız da işlerini özenle yapmaktadır.

Yetenekli bireylerimiz duygusal lüksü konuklarımıza aktarmada en önemli role sahiptir. Düşünceli, sıcak, samimi ve cana yakın misafirperverlikleri bizi bir adım öne çıkarmakla birlikte sık seyahatler için adeta bir vahadır.

Raffles Hotels & Resorts hakkında sıkça paylaşılan ve bilinen mükemmelliğimizle ilgili hikayeler ilham vermekle birlikte bizi onurlandırmaktadır. Hep birlikte işiyle meşgul bir işgücü oluşturmaya ve muhteşem bir işyeri kültürü yaratmaya kendimizi adamış bulunmaktayız.

Raffles'da İş Olanakları için buraya tıklayın.

AccorHotels logosu
© Copyright 2018 AccorHotels. Tüm hakları saklıdır.

Raffles. 1887'den beri efsanevi hizmet.