Ana İçeriğe Geç Tarayıcınız çerçeveleri desteklemiyor.
Varış Yeri Haritasına Göz At

Asya Pasifik

Çin

Hindistan

  Endonezya

  Maldivler

   Filipinler

   Singapur

   Avrupa

   Fransa

   Polonya

   Türkiye

   Orta Doğu ve Afrika

   Suudi Arabistan

   Seyşeller

   Birleşik Arap Emirlikleri

   Otel Bul Katmanını Kapat
   Kapat
   Kapat
   Kapat

   Dünyanın en büyük küresel otel şirketi olan AccorHotels Group çatısı altına girmiş olup lüks markamıza ve ikonik otellerimizden oluşan rakip tanımaz koleksiyona heyecan verici yeni bir bölüm eklemiş olmaktan oldukça mutluluk duyuyoruz. Birlikte küresel toplumun otelcilik liderleri olarak, ödüllendirici deneyimler ve gelişebilecekleri fırsatlarla meslektaşlarımızı kendi potansiyellerini görmeye yönlendirerek bu kültür inşasını devam ettirmeye bağlılığımızı koruyoruz. Bu heyecan verici gelişme, sadece konuklarımızın ihtiyaçlarını karşılama imkanı değil aynı zamanda dünya çapındaki muhteşem markalarımızda kariyerini ilerletme imkanı da sunuyor! Sizi daha fazlasını öğrenmeye davet ediyoruz!

   Raffles Hotels & Resorts'un eşsiz kalitesi, mekan, dekor veya ikramın çok daha ötesine uzanıyor. Raffles Hotels & Resorts'ta konuklarımız hiç gitmek istemeyecekleri şekilde bir ilgiyle karşılaşırlar ve değerli çalışanlarımız da işlerini özenle yapmaktadır.

   Yetenekli bireylerimiz duygusal lüksü konuklarımıza aktarmada en önemli role sahiptir. Düşünceli, sıcak, samimi ve cana yakın misafirperverlikleri bizi bir adım öne çıkarmakla birlikte sık seyahatler için adeta bir vahadır.

   Raffles Hotels & Resorts hakkında sıkça paylaşılan ve bilinen mükemmelliğimizle ilgili hikayeler ilham vermekle birlikte bizi onurlandırmaktadır. Hep birlikte işiyle meşgul bir işgücü oluşturmaya ve muhteşem bir işyeri kültürü yaratmaya kendimizi adamış bulunmaktayız.

   Raffles'da İş Olanakları için buraya tıklayın.

   Raffles İle Büyümek

   Raffles Hotels and Resorts ile tüm iş arkadaşlarımıza iş hayatları boyunca sürekli öğrenme ve kendilerini geliştirmeleri için fırsatlar sunuyoruz. Yeni başlayan çalışanlarımız için kapsamlı bir işi uyum ve temel hizmet programları, Öğrenme Merkezimiz aracılığıyla çevrimiçi kendi kendine öğrenme ve yapılandırılmış, özelleştirilmiş kalkınma planları ile kişisel gelişim ve kariyer gelişimi adına pek çok eğitimsel fırsat sunuyoruz.

   Liderler geliştirmenin en iyi yolunun onları mücadele gerektiren ortamlara sokmak ve çeşitli liderlik aşamalarında ilerlemelerini görmek olduğuna inanıyoruz. ZİRVE Liderlik Gelişim Programı, performansı sürdürmek ve kariyerleri sonraki seviyeye taşımak için gerekli araçları sağlayarak gelişimi kolaylaştırır.

   ZİRVE Liderlik Gelişim Programımız hakkında daha fazla bilgi alın.

   © Copyright 2018 - Site Haritası


   Raffles. 1887'den beri efsanevi hizmet.

   Bağlanıyor...
   ×
   Bağlanıyor...
   ×