Ana İçeriğe Geç Tarayıcınız çerçeveleri desteklemiyor.
Varış Yeri Haritasına Göz At

Asya Pasifik

Endonezya

Filipinler

Singapur

Avrupa

Fransa

Polonya

Türkiye

Orta Doğu ve Afrika

Suudi Arabistan

Seyşeller

Birleşik Arap Emirlikleri

Kuzey Amerika

Otel Bul Katmanını Kapat
Kapat
Kapat
Kapat

Dünyanın en büyük küresel otel şirketi olan AccorHotels Group çatısı altına girmiş olup lüks markamıza ve ikonik otellerimizden oluşan rakip tanımaz koleksiyona heyecan verici yeni bir bölüm eklemiş olmaktan oldukça mutluluk duyuyoruz. Birlikte küresel toplumun otelcilik liderleri olarak, ödüllendirici deneyimler ve gelişebilecekleri fırsatlarla meslektaşlarımızı kendi potansiyellerini görmeye yönlendirerek bu kültür inşasını devam ettirmeye bağlılığımızı koruyoruz. Bu heyecan verici gelişme, sadece konuklarımızın ihtiyaçlarını karşılama imkanı değil aynı zamanda dünya çapındaki muhteşem markalarımızda kariyerini ilerletme imkanı da sunuyor! Sizi daha fazlasını öğrenmeye davet ediyoruz!

Raffles Hotels & Resorts'un eşsiz kalitesi, mekan, dekor veya ikramın çok daha ötesine uzanıyor. Raffles Hotels & Resorts'ta konuklarımız hiç gitmek istemeyecekleri şekilde bir ilgiyle karşılaşırlar ve değerli çalışanlarımız da işlerini özenle yapmaktadır.

Yetenekli bireylerimiz duygusal lüksü konuklarımıza aktarmada en önemli role sahiptir. Düşünceli, sıcak, samimi ve cana yakın misafirperverlikleri bizi bir adım öne çıkarmakla birlikte sık seyahatler için adeta bir vahadır.

Raffles Hotels & Resorts hakkında sıkça paylaşılan ve bilinen mükemmelliğimizle ilgili hikayeler ilham vermekle birlikte bizi onurlandırmaktadır. Hep birlikte işiyle meşgul bir işgücü oluşturmaya ve muhteşem bir işyeri kültürü yaratmaya kendimizi adamış bulunmaktayız.

Raffles'da İş Olanakları için buraya tıklayın.

Raffles İle Büyümek

Our INSPIRE Program offers promising talent – LIKE YOU – an opportunity to start your career journey after graduation with AccorHotels.

During a 12 to 18-month period, you gain valuable leadership experience, while also benefiting from other customized program features.

To learn more about INSPIRE and other opportunities to join AccorHotels: visit accorhotels.jobs/ and find out how you can BE the Future of Hospitality.

© Copyright 2018 - Site Haritası


Raffles. 1887'den beri efsanevi hizmet.

Bağlanıyor...
×
Bağlanıyor...
×