Yakında Açılacak Oteller

Raffles The Palm, Dubai (2021)

2021’in son çeyreğinde açılması programlanan Raffles The Palm Dubai, Orta Doğu’daki ilk ultra lüks Raffles resort olacaktır. Ayrıcalıklı konumu, panoramik deniz manzaraları ve Dubai’nin simgesel şehir silüeti görüntüsü sunarken, aynı zamanda şehrin hareketli turistik yerlerinden sadece kısa bir sürüş mesafesinde sessiz ve gözlerden uzak bir kaçamak vaat ediyor. Resort açıldığında, her biri benzersiz deniz manzaraları sunan bir balkon ve terasa sahip, 389 lüks oda, süit ve villa sunacak. Bu yeni otel yalnızca eşi benzeri olmayan konukseverlik sunmakla kalmayacak, ayrıca efsanevi Raffles Uşak hizmeti ve sekiz benzersiz yaşam tarzı yiyecek içecek deneyimi ile beklentilerin ötesine geçecek. Dubai’de şimdiye kadar görülmemiş simgesel bir tasarımla, Spa 23 bakım odası ve iki özel spa süitinin yanı sıra şehrin en büyük kapalı spor salonuna sahip olacak.


Raffles Manama, Bahrain (2021)

Bahreyn’de lüks inziva deneyiminin zirvesi olarak tasarlanan bu görkemli vaha, Manama’da bulunmakta ve 56 tek yatak odalı Çöl havuzu villası ve 22 iki yatak odalı Kraliyet havuz villası ile toplam 78 lüks döşenmiş villaya sahiptir.
Arabistan’ın özünü yakalayan her bir villa geleneksel Orta Doğu ve çağdaş Asya mimarisinin samimi bir karışımını birleştirmek üzere tasarlanmıştır. İç mekan arabesk tarzı mobilyalar ile şık uzak doğu Asya kumaşlarını birleştirir.
Tatil köyü, on iki delüks ve dört kraliyet spa pavyonu, dünyanın en iyi bahçe hamamı ve spa hidrotermal bahçe ile 1000 metrekarelik Orta Doğu’nun en büyük spa ve hidroterapi alanına sahiptir.
Raffles Long bar ve Raffles pastane konsepti gibi benzersiz bir Orta Doğu ve Asya mutfağı karışımını yansıtan altı farklı mekan seçimi ile unutulmaz bir mutfak deneyimi sunulacaktır.
Kıskanılacak konumu ile Tatil Köyü, Bahreyn Uluslararası F1 Meydanı, yeni Bahreyn Sergi ve Toplantı Merkezi, Al Areen Vahşi Yaşam Koruma Alanı, Bahreyn Yelken Kulübü ve Dilmun Su Parkı’nın Saklı Cenneti dahil önemli mekan ve çekim merkezleri yakınındadır.


Raffles Macau, Çin (2021)

2021’in ikinci yarısında açılacak olan, Galaxy Macau’daki seçkin Raffles birinci sınıf lüks entegre bir resort olan Galaxy Macau™’ya çarpıcı bir ilave olacak. Yaklaşık 450 süite sahip olan Galaxy Macau’daki Raffles, yakında Macau’ya yeni bir düzey ince zevk ve zarafet katacak. Her bir süitin tasarımı modern saraylardan esinlenmiştir. Özenli ve saygılı hizmetleri ile tanınan ünlü Raffles uşakları, kişisel olarak tüm misafirler için zarif ve sezgisel olan kültürlü bir konaklama düzeyi sunacak.
Dünyada ilk olarak Galaxy Macau’daki Raffles, misafir odalarını çok kullanımlı bir tuvala dönüştürecek - her odada Samsung The Frame Hospitality özelleştirilmiş deneyimler ve kişiselleştirilmiş ambiyans yaratacak. Misafirler, Macau için özel hazırlanmış ikonik bir yeni Sling ile Raffles’ın simgesel Long Bar’ında dinlenebilir veya kahvaltı veya şık bir atıştırmalık için kapalı bir ortamda dışarının keyfini çıkarabilecekleri Glass House’a uğrayabilirler. Lüks Spa’nın ve birden fazla Michelin yıldızı sahibi bir Japon şefin idare ettiği spesiyalite restoranının detayları hâlâ gizliliğini koruyor.
Galaxy Macau’daki Raffles, en seçici misafirlerinin Galaxy Macau’da sınırsız deneyimlerin keyfini çıkarmaları için seçkin konfor ve gizlilik sunacak.

 


Raffles Jeddah, Suudi Arabistan Krallığı (2022)

Zengin Arap mirasından esinlenen ve hayranlık uyandıran bir konuma sahip olan Raffles Jeddah 181 konuk odası ve 188 markalı rezidansıyla öne çıkacak. Tesis bir kütüphane, bir teras katı eğlence suiti ve sekiz bakım odası ve bir egzersiz kulübü olan 1.200 metrekarelik (12.900 foot kare) bir spa'nın yanında yeni evli çiftler için özel düğün suitleri sunacak.
Otel ayrıca sahil yoluna bakan 1.500 metrekarelik (16,146 foot kare) balo salonu ve 1.500 (10.765 foot kare) metrekarelik toplantı alanı da dahil olmak üzere, son teknoloji ürünü etkinlik ve toplantı hizmetlerine sahip olacak. Konuklar sadece erkekler için bir lounge dahil olmak üzere altı restoran ve lounge seçeneğinin keyfini çıkaracak.


Raffles Boston Back Bay Hotel & Residences, ABD (2022)

2022 tarihinde açılması programlanan Raffles Boston Back Bay Hotel & Residences Kuzey Amerika’daki ilk karışık kullanımlı tesis olacak ve Boston, Massachusetts’in kalbinde yer alan seçkin bir otel ve sıradışı döşenmiş rezidanslardan oluşan ince zevkli bir şıklık vahası olmaya adaydır.
Dünya genelindeki 12 bireysel olarak benzersiz ve zamanla eskimeyen prestijli Raffles tesisleri koleksiyonuna katılan karışık kullanımlı geliştirme projesi Boston’da ince zevkli konaklama ve rezidans yaşamının standartlarını belirleyecek. Tesis, yeni ve çarpıcı 33 katlı bir binada 147 misafir odası ve 146 markalı rezidanstan oluşmaktadır.
Otel, Raffles Uşak Hizmeti ve Copley Meydanı’na yükseklerden bakan iki katlı gökyüzü lobisi, beş yiyecek ve içecek mekanı, 20 metrelik kapalı havuzu bulunan Raffles Spa, çarpıcı çatı katı bahçe terası ve lounge, geniş toplantı ve resepsiyon alanı gibi şık ve canlı ortak alanlar ile imza otel hizmetlerinden bir karışımı ön plana çıkarmakta. Stuart Street ve Trinity Place’in köşesinde yer alan proje Back Bay’ı birinci sınıf bir uluslararası mahalle olarak güçlendirecektir.
Raffles Boston Back Bay Rezidansları, eşsiz bir ara sıra kullanım için tasarlanan suitler, bir ile üç yatak odalı evler ve görkemli çatı katı rezidanslarını içeren sofistike bir şehir inzivası olacak. Benzersiz bir rezidans deneyimi olarak, rezidans sakinleri, şirketin misafir takdir ve sadakat programının VIP statülü ve AccorHotels portföyünde özel avantajlara erişimi bulunan rezidans sınıfına ayrıcalıklı üyelik dahil olmak üzere Raffles Boston Back Bay’ın tüm şıklığına, cazibesine ve özenli hizmetlerine öncelikli erişime sahip olacak.
Boston’un en prestijli mahallesi olan Back Bay’ın kalbinde yer alan Raffles Boston Back Bay, Boston Back Bay Tren İstasyonu, Trinity Kilisesi ve Copley Place’deki üst sınıf alışveriş merkezine yakın mesafededir. Newbury Street ve Prudential Center’in dünyaca ünlü mağazaları ve galerileri, Fenway Park, Güzel Sanatlar Müzesi ve düzinelerce ince zevkli restoran gibi önemli çekim merkezlerine kısa bir yürüme mesafesindedir.

Tüm Basın Açıklamasını Okuyun

Raffles London at OWO, BK (2022)

2022‘de açılması planlanan, Raffles London at OWO ve OWO Residences by Raffles markanın Londra’daki ilk açılışı olacak. Raffles, Whitehall’un bu şehir simgesi konumunda 85 olağanüstü markalı rezidanslar ile birlikte simgesel Old War Office binasında 125 oda ve süitten oluşan, amiral gemisi bir oteli işletecek. Grade II* listesindeki 1906 yılında inşa edilen Old War Office binası, tarihe tanıklık etti. Bu mimari şaheser dünyayı değiştiren olaylara tanıklık ederken, Winston Churchill, H H Asquith, David Lloyd George ve John Profumo gibi etkili siyasi liderler ve ordu komutanlarının ofislerine ev sahipliği yaptı. Dokuz seçkin restoran ve bar  20 metrelik kapalı havuz ve ayrı zindelik havuzu ile sarmalayıcı bir spa ve 620 kişi oturma kapasiteli büyük balo salonunu barındıran yeni bir destinasyon olan OWO ile binanın yeniden doğuşuna tanıklık eden dönüştürücü bir yolculuk. OWO Residences by Raffles, BK’da ve Avrupa’da ilk olacak ve Raffles’ın hizmet niteliklerinin - zarif ve düşünceli çalışanlar, kişiselleştirilmiş özen ve zamanı geçmeyen ambiyans - rezidans sahiplerine kusursuzca sunulmasını sağlayacak. Whitehall’da Horse Guards’ın karşısında yer alan otel St James’s Park ve Mall’dan bir taş atımı mesafededir. OWO Residences by Raffles hakkında daha fazla bilgi için  www.theowo.london adresini ziyaret edin veya telefonda OWO Rezidansları Galerisini +44 (0)203 3975800 numarasından arayın veya instagram üzerinden @theowo.london adresini ziyaret edin.

Tüm Basın Açıklamasını Okuyun