Gezinti Bölümünü Atla Tarayıcınız çerçeveleri desteklemiyor.

Yakında Açılacak Oteller

Raffles Europejski Varşova, Polonya (2018)

2018 tarihinde erken açılması planlanan Raffles Europejski, Varşova, hızla değişen bu şehre yalnızca yeni bir lüks otel kazandırmıyor, aynı zamanda şehrin en simgesel ve sevilen binalarından biri olacağının da müjdesini veriyor. Hotel Europejski, öncelikle 1857'de açıldı, hemen sonra Rusya'daki en lüks otellerden biri olarak sahne ışıklarını üzerine çekti. Ancak 2. Dünya Savaşı sırasında neredeyse tamamen zarar gördü. Şu anki otel 1950'li yıllarda kat kat yeniden inşa edildi ve nihayet 1962'de açıldı.

Bu, tarihi Varşova kentinde, Başkanlık Sarayı'nın yanında şehrin simgesi niteliğindeki bir binanın muhteşem bir restorasyonudur. Restorasyon ekibi yerel koruma organıyla sıkı bir iş birliği içinde ve otelin mirasına saygı göstererek çalıştı. İç mekan takdir edilen WWAA çalışanı Boris Kudlicka'ya emanet edildi. WWAA'nın dikkat çekici projeleri arasında Şanghay'daki Expo için Polonya Pavyonu ve Varşova Kültür Merkezi yer alıyor. Contemporain bünyesindeki Lazaro Rosa Violan, otelin yiyecek ve içecek alanlarının tasarımının öncülüğünü yapacaktır. Lazaro'nun klasik tasarım simgelerini yeniden yorumlama yeteneği, dünyadaki lüks mekanların etkileyici bir portföyünü ortaya çıkarılmıştır.

Raffles Europejski, Varşova konuklarına 106 adet zarif oda ve suit; Polonya'nın zengin üretimini ve mutfağını sergileyen mevsime özgü menüleriyle bir adet restoran ve bir adet üzeri açık teras; bir bar ve bir sigara içme lounge'ı; ve Hotel Europejski'nin büyüleyici hikayesini anımsatan, konukları ve şehir sakinlerini çikolatalarla, pastalarla ve dondurmalarla ve diğer tatlı lezzetlerle şımartan bir pastane sunacak. Otelde aynı zamanda altı bakım odası olan bir spa bulunacak.

Şimdi Rezervasyon Yaptırın

Raffles Maldivler Meradhoo Resort (2018)

Raffles Hotels & Resorts Maldivler’deki ilk lüks konumunu tanıtmaktan mutluluk duyuyor. Özel Meradhoo adasında yerleşik resort, 2018 sonunda yenilikler ile yeniden konumlandırılacak ve simgesel Raffles Hotels & Resorts koleksiyonuna katılacaktır.

 

Raffles Maldives Meradhoo Resort, 21 ada villası ve 16 okyans villası ile özel havuzlar, 3 restoran, manzaralı bir kokteyl barı ve dinlenmek, tazelenmek ve vücudunuzu, zihninizi ve ruhunuzu güçlendirmek için bir dizi olanak ve etkinlikler sunar. Bu olanaklar arasında ödüllü bir spa, su üzeri spor salonu, yoga programları, su sporları, özel yemek seçenekleri, 24 saat uşak ve özel şef hizmeti yanında en kaliteli snorkel ve dalgıçlık fırsatları bulunmaktadır. Resort’un PADI sertifikalı dalış merkezi, dünyanın en nefes kesici mercan kayalıklarının birisinin büyüsüne uzanan maceralar sunar.

 

Male Havaalanı’ndan 55 dakika uçuş mesafesinde ve 15 dakikalık hız teknesi yolculuğu ile ulaşılan resort, Maldivler’de Gaafu Alifu Atoll üzerinde Meradhoo Adası’nda yer almaktadır.  


Raffles Jeddah, Suudi Arabistan Krallığı (2020)

Zengin Arap mirasından esinlenen ve hayranlık uyandıran bir konuma sahip olan Raffles Jeddah 181 konuk odası ve 188 markalı rezidansıyla öne çıkacak. Tesis bir kütüphane, bir teras katı eğlence suiti ve sekiz bakım odası ve bir egzersiz kulübü olan 1.200 metrekarelik (12.900 foot kare) bir spa'nın yanında yeni evli çiftler için özel düğün suitleri sunacak.

 

Otel ayrıca sahil yoluna bakan 1.500 metrekarelik (16,146 foot kare) balo salonu ve 1.500 (10.765 foot kare) metrekarelik toplantı alanı da dahil olmak üzere, son teknoloji ürünü etkinlik ve toplantı hizmetlerine sahip olacak. Konuklar sadece erkekler için bir lounge dahil olmak üzere altı restoran ve lounge seçeneğinin keyfini çıkaracak.


Raffles Shenzhen, Çin (2019)

Raffles Shenzhen, Raffles Beijing ve Raffles Hainan'dan sonra Raffles'ın Çin'deki üçüncü oteli olacaktır. 2019 tarihinde açılması planlanan Raffles Shenzhen, yeni One Shenzhen Körfezi gelişimindeki 80 katlı bir kulenin üst katlarında bulunacaktır. Güney Çin'in ekonomi merkezi Shenzhen için yeni bir simge olmaya hazırlanan Raffles, şehre yeni lüks ve hizmet standartları kazandıracak.

Uluslararası şirket KPF'nin ellerinden çıkan büyüleyici tasarımı ve mimarisiyle One Shenzhen Bay, yeni Qianhai Ekonomik bölgesine doğrudan bağlantıları sayesinde Shenzhen Koyu Finans Merkezindeki stratejik konumundan da faydalanmaktadır. Ve Hong Kong Köprüsü ile hemen karşıdan geçen sınır sayesinde Raffles Shenzhen, Hong Kong Merkezine yalnızca 30 dakika mesafede yer alacaktır.

Otel 200 adet geniş ve lüks konuk odasının yanında hepsi pahalı manzaralar sınan hizmetli rezidanslarını da öne çıkarmaktadır. İş toplantıları ve sosyal buluşmalar için dört adet restoran ve bar seçeneği, özel toplantı ve etkinlik alanı bulunmaktadır, ayrıca bir Raffles Spa vardır. 127 yıllık geleneği sürdüren Raffles, Shenzhen'i ünlü Raffles Uşaklarıyla (Butler) ve bu kişilerin meşhur sıcak, incelikli ve kişisel hizmetleriyle tanıştırmaktadır.


Raffles Udaipur, Hindistan (2019)

Aralık 2019‘de açılması planlanan Raffles Udaipur Raffles’ın Hindistan’daki ilk oteli olacak. Sık sık “Doğu’nun Venedik’i” olarak adlandırılan Udaipur, bir batı eyaleti olan Rajasthan’da yer alır ve zengin mirası, gölleri, tapınakları ve sarayları ile ünlüdür. Udaipur’un ana merkezlerinden kolayca ulaşılabilen resort, 1100 metrekare Raffles Spa, Long Bar ve Writers Bar gibi Raffles’ın imza olanaklarının yanında bir çatı katı restoranı, bir tüm gün yemek servisi yapılan restoran, bir yüzme havuzu ve verandaya sahip olacak.  Gölün ortasındaki bir adada yer alan Raffles Udaipur, 101 odalı resortta gerçekten benzersiz bir ortam sunacak.

AccorHotels logosu
© Copyright 2018 AccorHotels. Tüm hakları saklıdır.

Raffles. 1887'den beri efsanevi hizmet.