Yakında Açılacak Oteller

Raffles Jeddah, Suudi Arabistan Krallığı (2024)


Güzel manzaralı kordona bakan ve Kızıl Deniz’in huzur veren enerjisi ve hassas renk paletini yansıtan, Raffles Jeddah simgesel bir şehir simgesinin tüm niteliklerini sergiler. Raffles ailesinin bu son üyesi, teras katı eğlence süiti, Raffles Royal Süit yanında, 182 misafir odası ve 120 markalı rezidansa sahiptir.

Canlı bir sosyal merkez olan Raffles Jeddah üç seçkin restoran ve lounge’a ev sahipliği yapıyor. Atorie Lounge & Patisserie, Surl’O Brasserie ve Riviera, uluslararası üne sahip şefler tarafından hazırlanan yenilikçi mutfak deneyimleri yanında birinci sınıf alkolsüz kokteyller sunar. Lüks spa yedi tek kişilik bakım odası, bir VIP süit, dinlenme odası ve ayrı erkek ve kadın termal süitler, spor salonları ve kapalı/açık havuz alanlarını içerir.

Son teknoloji etkinlik ve toplantı olanakları, 1292 metrekare balo salonu, görkemli bir özel yemek salonu, toplantı odaları ve resepsiyon alanlarını içerir. Otel ayrıca spa’ya özel asansörü bulunan, düğünlere hazırlanmak, düğün partileri ve düğün öncesi kutlamalar için özel hizmet sunan, mükemmel bir geniş düğün süiti sunar.


Raffles Sentosa Resort & Spa (2024)

2024‘de açılması programlanan Raffles Sentosa Resort & Spa ile efsane devam ediyor. İlk Raffles kapılarını açtığından 135 yıl sonra, Singapur’daki ikinci Raffles Güney Çin Denizi’ne bakan manzaralara sahip, geniş 100.000 metrekare tropik bahçeler içinde tümü villalardan oluşan bir resort olacak.

260 metrekareden başlayan tüm 62 villanın gözlerden uzak kendi özel havuzu ve terası bulunacak. Tesisler arasında ısmarlama bir bar, birinci sınıf restoranlar, iyi donanımlı bir spor salonu, çok amaçlı bir kutlama salonu, son teknoloji toplantı alanları ve 400 kişiyi ağırlayabilen büyük balo salonu bulunacak. Raffles markasının dünya çağında lüks konukseverliğin en yüksek ifadesi olması ile, Raffles Sentosa Resort & Spa, ünlü Raffles Uşakları ve Raffles Spa gibi imza özellikleriyle yaşama geçirilen, Raffles’ı gerçekten efsanevi bir deneyim yapan tüm özelliklere sahip olacak.

Bir sahil oteli olarak tasarlanan ilk Raffles Otelinden esinlenen Raffles Sentosa Resort & Spa, Sentosa Adası’ndaki bakir bir sahilde markayı tekrar deniz kıyısına taşıyor. Merakla beklenen yeni Raffles Sentosa markanın geçmişinin, bugününün ve geleceğinin bütünsel, ahenkli bir deneyimle harmanlanmasının hikayesini ifade edecek; misafirler her bir alanın derinliklerine ulaştıkça, adanın doğası ile kucaklanırken aynı zamanda Raffles Sentosa Resort & Spa’da kendilerini evlerinde hissettirerek gelişen bir öykü ile karşılaşmayı bekleyebilirler.