Yakında Açılacak Oteller

Raffles at Galaxy Macau, Çin (2022)

 Raffles at Galaxy Macau, birinci sınıf lüks entegre bir resort olan Galaxy Macau™’ya çarpıcı bir ilave olacak. Yaklaşık 450 süite sahip olan Galaxy Macau’daki Raffles, yakında Macau’ya yeni bir düzey ince zevk ve zarafet katacak. Her bir süitin tasarımı modern saraylardan esinlenmiştir. Özenli ve saygılı hizmetleri ile tanınan ünlü Raffles uşakları, kişisel olarak tüm misafirler için zarif ve sezgisel olan kültürlü bir konaklama düzeyi sunacak.

Dünyada ilk olarak Galaxy Macau’daki Raffles, misafir odalarını çok kullanımlı bir tuvala dönüştürecek - her odada Samsung The Frame Hospitality özelleştirilmiş deneyimler ve kişiselleştirilmiş ambiyans yaratacak. Misafirler, Macau için özel hazırlanmış ikonik bir yeni Sling ile Raffles’ın simgesel Long Bar’ında dinlenebilir veya kahvaltı veya şık bir atıştırmalık için kapalı bir ortamda dışarının keyfini çıkarabilecekleri Glass House’a uğrayabilirler. Lüks Spa’nın ve birden fazla Michelin yıldızı sahibi bir Japon şefin idare ettiği spesiyalite restoranının detayları hâlâ gizliliğini koruyor.

Galaxy Macau’daki Raffles, en seçici misafirlerinin Galaxy Macau’da sınırsız deneyimlerin keyfini çıkarmaları için seçkin konfor ve gizlilik sunacak.


Raffles Jeddah, Suudi Arabistan Krallığı (2022)

Zengin Arap mirasından esinlenen ve hayranlık uyandıran bir konuma sahip olan Raffles Jeddah 181 konuk odası ve 188 markalı rezidansıyla öne çıkacak. Tesis bir kütüphane, bir teras katı eğlence suiti ve sekiz bakım odası ve bir egzersiz kulübü olan 1.200 metrekarelik (12.900 foot kare) bir spa'nın yanında yeni evli çiftler için özel düğün suitleri sunacak. Otel ayrıca sahil yoluna bakan 1.500 metrekarelik (16,146 foot kare) balo salonu ve 1.500 (10.765 foot kare) metrekarelik toplantı alanı da dahil olmak üzere, son teknoloji ürünü etkinlik ve toplantı hizmetlerine sahip olacak. Konuklar sadece erkekler için bir lounge dahil olmak üzere altı restoran ve lounge seçeneğinin keyfini çıkaracak.


Raffles Boston Back Bay Hotel & Residences, ABD (2022)

2022 tarihinde açılması planlanan Raffles Boston Back Bay Hotel & Residences, markanın Kuzey Amerika’daki ilk tesisi olacak ve Boston, Massachusetts’in merkezinde seçkin bir otel ve sıra dışı döşenmiş rezidanslardan oluşan, ince zevkli bir şıklık vahası olmayı vadediyor. 

Stuart Street ve Trinity Place’in köşesinde ve ayrıca Newbury Street’in dünyaca ünlü mağazaları ve galerileri ve Prudential Center, Fenway Park, Güzel Sanatlar Müzesi ve çok sayıda ince zevkli yemek restoranı gibi diğer seçkin çekim merkezlerine kısa bir yürüme mesafesinde bulunan proje, Back Bay’i birinci sınıf uluslararası bir mahalle olarak güçlendirmeye aday.   

Dünya çevresindeki seçkin ve eskimeyen Raffles otellerinin prestijli koleksiyonuna katılan proje, yeni ve çarpıcı bir 35 katlı binada  147 misafir odası ve 146 markalı rezidans ile Boston’da ince zevkli konukseverlik ve rezidans yaşamının standardını belirleyecek.  

Otel, Raffles Uşak Hizmeti ve Copley Meydanı’na yükseklerden bakan iki katlı gökyüzü lobisi, altı seçkin yiyecek ve içecek mekânı, 20 metrelik kapalı havuzu bulunan son teknoloji Raffles Spa, görkemli çatı katı bahçe teras lounge’u, geniş toplantı ve resepsiyon alanı gibi şık ve canlı ortak alanlar ile imza otel hizmetlerini ön plana çıkarmakta. 

Raffles Boston Back Bay Rezidansları, eşsiz bir ara sıra kullanım için tasarlanan suitler, bir ile üç yatak odalı evler ve görkemli çatı katı rezidanslarını içeren sofistike bir şehir inzivası olacak. Benzersiz bir rezidans deneyimi olarak, rezidans sakinleri, Accor’un misafir takdir ve sadakat programının VIP statülü ve portföy genelinde özel avantajlara erişimi bulunan rezidansa özel sınıfına ayrıcalıklı üyelik dâhil olmak üzere, Raffles’ın tüm şıklığına, cazibesine ve sunduğu özenli hizmetlerine öncelikli erişime sahip olacak. 

Tüm Basın Açıklamasını Okuyun

Raffles London at OWO, BK (2022)

2022 sonuna doğru açılması planlanan, Raffles London at OWO ve OWO Residences by Raffles markanın Londra’daki ilk açılışı olacak. Raffles, Whitehall’un bu şehir simgesi konumunda 85 olağanüstü markalı rezidanslar ile birlikte simgesel Old War Office binasında 120 oda ve süitten oluşan, amiral gemisi bir oteli işletecek. Grade II* listesindeki 1906 yılında inşa edilen Old War Office binası, tarihe tanıklık etti. Bu mimari şaheser dünyayı değiştiren olaylara tanıklık ederken, Winston Churchill, H H Asquith, David Lloyd George ve John Profumo gibi etkili siyasi liderler ve ordu komutanlarının ofislerine ev sahipliği yaptı. Binanın, 11 seçkin restoran ve bar, 20 metrelik kapalı havuz ve ayrı zindelik havuzu ile sarmalayıcı bir spa ve 620 kişi oturma kapasiteli büyük balo salonunu barındıran yeni bir destinasyon olan OWO ile yeniden doğuşuna tanıklık eden dönüştürücü bir yolculuk. OWO Residences by Raffles, BK’da ve Avrupa’da ilk olacak ve Raffles’ın hizmet niteliklerinin - zarif ve düşünceli çalışanlar, kişiselleştirilmiş özen ve zamanı geçmeyen ambiyans - rezidans sahiplerine kusursuzca sunulmasını sağlayacak. Whitehall üzerinde Horse Guards karşısında bulunan otel St James’s Park ve Mall’den çok kısa bir mesafededir. OWO Residences by Raffles hakkında daha fazla bilgi için, www.theowo.london adresini ziyaret edin veya Raffles London’ı The OWO @theowo.london Instagram sayfasında takip edin.

Tüm Basın Açıklamasını Okuyun

Raffles Doha, Katar (2022)

Avangard bir mimari şaheserde bulunan Raffles Doha, her biri kendi balkonuna ve Doha ve Arap Körfezi’nin muhteşem manzaralarını sahip 132 lüks süit deneyimi sunacak. Geniş junior ve tek yatak odalı süitlere ek olarak, otel ayrıca 3 yatak odalı tema süitlerini ve seçkin, iki katlı Royal Süiti sergileyecek. Kapsamlı Raffles Spa, her biri kendi bakım odasına, dinlenme alanlarına, Hamam, Sauna ve buhar odalarına sahip 9 spa süiti içerecek. Bazı süitler ayrıca özel egzersiz stüdyosu, özel güzellik stüdyosu ve özel açık hava terası ve havuz da sunacak.

Otel, düğünler, konferanslar ve özel etkinlikler için ihtişamlı 335 metrekare Katara Salonu dahil, son teknoloji etkinlik ve toplantı tesislerine de ev sahipliği yapacak. Daha küçük etkinlikler için bir dizi en ileri toplantı teknolojilerine sahip lüks toplantı süiti de hizmet verecek.

 Otel misafirleri, 3 yıldızlı Michelin Şefi Enrico Crippa’nın ödüllü İtalyan mutfağı, modern yeme içme için eklektik L’Artisan, Acoustic isimli bir çatı katı müzik lounge’u ve terası, kaliteli puro ve klasik kokteylleriyle dinlendirici Blue Cigar lounge ve şezlongları, restoranı ve tuzlu su havuzuyla seçkin yüzer ada Privee dahil, duyulara hitap eden çeşitli yeme içme ve eğlence mekanları ve deneyimlerinin keyfini çıkarabilecekler.