Yakında Açılacak Oteller

Raffles at Galaxy Macau, Çin (2023)

 Raffles at Galaxy Macau, birinci sınıf lüks entegre bir resort olan Galaxy Macau™’ya çarpıcı bir ilave olacak. Yaklaşık 450 süite sahip olan Galaxy Macau’daki Raffles, yakında Macau’ya yeni bir düzey ince zevk ve zarafet katacak. Her bir süitin tasarımı modern saraylardan esinlenmiştir. Özenli ve saygılı hizmetleri ile tanınan ünlü Raffles uşakları, kişisel olarak tüm misafirler için zarif ve sezgisel olan kültürlü bir konaklama düzeyi sunacak.

Dünyada ilk olarak Galaxy Macau’daki Raffles, misafir odalarını çok kullanımlı bir tuvala dönüştürecek - her odada Samsung The Frame Hospitality özelleştirilmiş deneyimler ve kişiselleştirilmiş ambiyans yaratacak. Misafirler, Macau için özel hazırlanmış ikonik bir yeni Sling ile Raffles’ın simgesel Long Bar’ında dinlenebilir veya kahvaltı veya şık bir atıştırmalık için kapalı bir ortamda dışarının keyfini çıkarabilecekleri Glass House’a uğrayabilirler. Lüks Spa’nın ve birden fazla Michelin yıldızı sahibi bir Japon şefin idare ettiği spesiyalite restoranının detayları hâlâ gizliliğini koruyor.

Galaxy Macau’daki Raffles, en seçici misafirlerinin Galaxy Macau’da sınırsız deneyimlerin keyfini çıkarmaları için seçkin konfor ve gizlilik sunacak.


Raffles Jeddah, Suudi Arabistan Krallığı (2024)

Zengin Arap mirasından esinlenen ve hayranlık uyandıran bir konuma sahip olan Raffles Jeddah 182 konuk odası ve 120 markalı rezidansıyla öne çıkacak. Tesis bir kütüphane, bir teras katı eğlence suiti ve sekiz bakım odası ve bir egzersiz kulübü olan 1.200 metrekarelik (12.900 foot kare) bir spa'nın yanında yeni evli çiftler için özel düğün suitleri sunacak. Otel ayrıca sahil yoluna bakan 1.500 metrekarelik (16,146 foot kare) balo salonu ve 1.500 (10.765 foot kare) metrekarelik toplantı alanı da dahil olmak üzere, son teknoloji ürünü etkinlik ve toplantı hizmetlerine sahip olacak. Konuklar sadece erkekler için bir lounge dahil olmak üzere altı restoran ve lounge seçeneğinin keyfini çıkaracak.


Raffles Boston, USA (Summer 2023)

2023 tarihinde açılması planlanan Raffles Boston Back Bay Hotel & Residences, markanın Kuzey Amerika’daki ilk tesisi olacak ve Boston, Massachusetts’in merkezinde seçkin bir otel ve sıra dışı döşenmiş rezidanslardan oluşan, ince zevkli bir şıklık vahası olmayı vadediyor. 

Stuart Street ve Trinity Place’in köşesinde ve ayrıca Newbury Street’in dünyaca ünlü mağazaları ve galerileri ve Prudential Center, Fenway Park, Güzel Sanatlar Müzesi ve çok sayıda ince zevkli yemek restoranı gibi diğer seçkin çekim merkezlerine kısa bir yürüme mesafesinde bulunan proje, Back Bay’i birinci sınıf uluslararası bir mahalle olarak güçlendirmeye aday.   

Dünya çevresindeki seçkin ve eskimeyen Raffles otellerinin prestijli koleksiyonuna katılan proje, yeni ve çarpıcı bir 35 katlı binada  147 misafir odası ve 146 markalı rezidans ile Boston’da ince zevkli konukseverlik ve rezidans yaşamının standardını belirleyecek.  

Otel, Raffles Uşak Hizmeti ve Copley Meydanı’na yükseklerden bakan iki katlı gökyüzü lobisi, altı seçkin yiyecek ve içecek mekânı, 20 metrelik kapalı havuzu bulunan son teknoloji Raffles Spa, görkemli çatı katı bahçe teras lounge’u, geniş toplantı ve resepsiyon alanı gibi şık ve canlı ortak alanlar ile imza otel hizmetlerini ön plana çıkarmakta. 

Raffles Boston Back Bay Rezidansları, eşsiz bir ara sıra kullanım için tasarlanan suitler, bir ile üç yatak odalı evler ve görkemli çatı katı rezidanslarını içeren sofistike bir şehir inzivası olacak. Benzersiz bir rezidans deneyimi olarak, rezidans sakinleri, Accor’un misafir takdir ve sadakat programının VIP statülü ve portföy genelinde özel avantajlara erişimi bulunan rezidansa özel sınıfına ayrıcalıklı üyelik dâhil olmak üzere, Raffles’ın tüm şıklığına, cazibesine ve sunduğu özenli hizmetlerine öncelikli erişime sahip olacak. 

Discover Raffles Boston

Raffles London at The OWO, BK ( Yaz 2023)

2023 yazında açılması planlanan, Raffles London at The OWO ve OWO Residences by Raffles, markanın Londra’daki ilk açılışı olacak.

Raffles London at The OWO en tarihi adresi sunuyor. Daha önce İngiltere’nin tarihi Old War Office binası olan simgesel Whitehall binası, bir zamanlar Winston Churchill’den James Bond’un yaratıcısı Ian Fleming’e kadar İngiltere’nin en ünlü devlet adamları ve casuslarına ev sahipliği yaptı. Gerçekte bir çok Bond filmi bu binada çekilen sahnelere sahip.

Günümüzde, bu Grade II* listesindeki Old War Office kelimenin tam anlamıyla binlerce uzman zanaatkar kadın ve erkek tarafından sevgiyle restore edildi ve Raffles’ın ilk Londra oteline dönüştürüldü. İhtişamlı boyutu ve yüksek tavanları otellerde nadiren rastlanan bir görkem kazandırıyor.

Otel Whitehall ve Horse Guards Caddesi’nin köşesinde bulunuyor. Şehrin en muhteşem caddesi olan Whitehall adını bir zamanlar burada bulunan kraliyet sarayından alıyor ve Kral’ın Korumaları hala her gün otelin karşısında nöbet tutuyor.

Raffles ismi 130 yılı aşkın zamandır en yüksek konukseverlik düzeyi ile özdeşleşmiştir. Zaman değişebilir, fakat Raffles mükemmel hizmet sunma ve seçkin konukseverlik tutkusunu el üstünde tuttuğu hedefi olarak görüyor.

Bu hedef otelin Thierry Despont tarafından tasarlanan 120 oda ve süitinde hayata geçirilecek. 1508 London tarafından tasarlanan, 85 Raffles markalı rezidans, süitte yemekten, oda hizmetleri, çamaşır hizmetleri ve özel etkinliklere uzanan tam yelpaze Raffles hizmetleri sunacak.

Zevkine düşkün olanlar için, dokuz restoran ve üç bar aşçı başı Mauro Colagreco’nun üç eşsiz yemek deneyimi dahil olmak üzere, birinci sınıf aşçı başlarının yönetiminde hizmet verecek. Ve vücut ve zihin için, dokuz bakım odası ile lüks Guerlain Spa, güzellik terapileri sunarken son teknoloji zindelik markası PILLAR aktif zindelik eğitimi ve sağlık programlarını yönetecek. Tüm bunlar, 20 metrelik kapalı yüzme havuzu, zindelik havuzu, saunalar ve buhar odaları, son teknoloji spor merkezi ve hareket stüdyosu ile tamamlanıyor.

Görkemli düğün ve tarihi yazan resmi yemeklerden büyük iş etkinliklerine ve lansmanlarına kadar, Raffles London şehrin en önemli etkinlikleri için en heyecan verici seçkin destinasyon niteliğinde.

600 kişiyi ağırlayabilen ve geniş fuaye ve altı ilave toplantı odası ile tamamlanan olağanüstü büyük mermer ana merdivenden çıkılan muhteşem balo salonu Raffles London’ı en göz kamaştırıcı kutlamalar için ihtişamlı ve esnek bir sahne olarak sunuyor.

www.theowo.london adresini ziyaret edin veya Raffles London at The OWO’yu @theowo.london Instagram sayfasında takip edin.

Discover Raffles London

Raffles Sentosa Resort & Spa (2024)

2024‘de açılması programlanan Raffles Sentosa Resort & Spa ile efsane devam ediyor. İlk Raffles kapılarını açtığından 135 yıl sonra, Singapur’daki ikinci Raffles Güney Çin Denizi’ne bakan manzaralara sahip, geniş 100.000 metrekare tropik bahçeler içinde tümü villalardan oluşan bir resort olacak.

260 metrekareden başlayan tüm 62 villanın gözlerden uzak kendi özel havuzu ve terası bulunacak. Tesisler arasında ısmarlama bir bar, birinci sınıf restoranlar, iyi donanımlı bir spor salonu, çok amaçlı bir kutlama salonu, son teknoloji toplantı alanları ve 400 kişiyi ağırlayabilen büyük balo salonu bulunacak. Raffles markasının dünya çağında lüks konukseverliğin en yüksek ifadesi olması ile, Raffles Sentosa Resort & Spa, ünlü Raffles Uşakları ve Raffles Spa gibi imza özellikleriyle yaşama geçirilen, Raffles’ı gerçekten efsanevi bir deneyim yapan tüm özelliklere sahip olacak.

Bir sahil oteli olarak tasarlanan ilk Raffles Otelinden esinlenen Raffles Sentosa Resort & Spa, Sentosa Adası’ndaki bakir bir sahilde markayı tekrar deniz kıyısına taşıyor. Merakla beklenen yeni Raffles Sentosa markanın geçmişinin, bugününün ve geleceğinin bütünsel, ahenkli bir deneyimle harmanlanmasının hikayesini ifade edecek; misafirler her bir alanın derinliklerine ulaştıkça, adanın doğası ile kucaklanırken aynı zamanda Raffles Sentosa Resort & Spa’da kendilerini evlerinde hissettirerek gelişen bir öykü ile karşılaşmayı bekleyebilirler.