Yakında Açılacak Oteller

Raffles Udaipur, Hindistan (2021)

Raffles Udaipur Hindistan’da 2021‘de açılacak olan ilk Raffles’tır. Sık sık “Doğu’nun Venedik’i” olarak adlandırılan Udaipur, bir batı eyaleti olan Racasthan’da yer alır ve zengin mirası, gölleri, tapınakları ve sarayları ile ünlüdür. Udaipur’un ana merkezlerinden kolayca ulaşılabilen resort, 1100 metrekare Raffles Spa, Long Bar ve Writers Bar gibi Raffles’ın imza olanaklarının yanında bir çatı katı restoranı, bir tüm gün yemek servisi yapılan restoran, bir yüzme havuzu ve verandaya sahip olacak. Gölün ortasındaki bir adada yer alan Raffles Udaipur, 101 odalı resortta gerçekten benzersiz bir ortam sunacak.


Raffles Manama, Bahrain (2021)

Bahreyn’de lüks inziva deneyiminin zirvesi olarak tasarlanan bu görkemli vaha, Manama’da bulunmakta ve 56 tek yatak odalı Çöl havuzu villası ve 22 iki yatak odalı Kraliyet havuz villası ile toplam 78 lüks döşenmiş villaya sahiptir.
Arabistan’ın özünü yakalayan her bir villa geleneksel Orta Doğu ve çağdaş Asya mimarisinin samimi bir karışımını birleştirmek üzere tasarlanmıştır. İç mekan arabesk tarzı mobilyalar ile şık uzak doğu Asya kumaşlarını birleştirir.
Tatil köyü, on iki delüks ve dört kraliyet spa pavyonu, dünyanın en iyi bahçe hamamı ve spa hidrotermal bahçe ile 1000 metrekarelik Orta Doğu’nun en büyük spa ve hidroterapi alanına sahiptir.
Raffles Long bar ve Raffles pastane konsepti gibi benzersiz bir Orta Doğu ve Asya mutfağı karışımını yansıtan altı farklı mekan seçimi ile unutulmaz bir mutfak deneyimi sunulacaktır.
Kıskanılacak konumu ile Tatil Köyü, Bahreyn Uluslararası F1 Meydanı, yeni Bahreyn Sergi ve Toplantı Merkezi, Al Areen Vahşi Yaşam Koruma Alanı, Bahreyn Yelken Kulübü ve Dilmun Su Parkı’nın Saklı Cenneti dahil önemli mekan ve çekim merkezleri yakınındadır.


Raffles Jeddah, Suudi Arabistan Krallığı (2022)

Zengin Arap mirasından esinlenen ve hayranlık uyandıran bir konuma sahip olan Raffles Jeddah 181 konuk odası ve 188 markalı rezidansıyla öne çıkacak. Tesis bir kütüphane, bir teras katı eğlence suiti ve sekiz bakım odası ve bir egzersiz kulübü olan 1.200 metrekarelik (12.900 foot kare) bir spa'nın yanında yeni evli çiftler için özel düğün suitleri sunacak.
Otel ayrıca sahil yoluna bakan 1.500 metrekarelik (16,146 foot kare) balo salonu ve 1.500 (10.765 foot kare) metrekarelik toplantı alanı da dahil olmak üzere, son teknoloji ürünü etkinlik ve toplantı hizmetlerine sahip olacak. Konuklar sadece erkekler için bir lounge dahil olmak üzere altı restoran ve lounge seçeneğinin keyfini çıkaracak.


Raffles Boston Back Bay Hotel & Residences, ABD (2022)

2022 tarihinde açılması programlanan Raffles Boston Back Bay Hotel & Residences Kuzey Amerika’daki ilk karışık kullanımlı tesis olacak ve Boston, Massachusetts’in kalbinde yer alan seçkin bir otel ve sıradışı döşenmiş rezidanslardan oluşan ince zevkli bir şıklık vahası olmaya adaydır.
Dünya genelindeki 12 bireysel olarak benzersiz ve zamanla eskimeyen prestijli Raffles tesisleri koleksiyonuna katılan karışık kullanımlı geliştirme projesi Boston’da ince zevkli konaklama ve rezidans yaşamının standartlarını belirleyecek. Tesis, yeni ve çarpıcı 33 katlı bir binada 147 misafir odası ve 146 markalı rezidanstan oluşmaktadır.
Otel, Raffles Uşak Hizmeti ve Copley Meydanı’na yükseklerden bakan iki katlı gökyüzü lobisi, beş yiyecek ve içecek mekanı, 20 metrelik kapalı havuzu bulunan Raffles Spa, çarpıcı çatı katı bahçe terası ve lounge, geniş toplantı ve resepsiyon alanı gibi şık ve canlı ortak alanlar ile imza otel hizmetlerinden bir karışımı ön plana çıkarmakta. Stuart Street ve Trinity Place’in köşesinde yer alan proje Back Bay’ı birinci sınıf bir uluslararası mahalle olarak güçlendirecektir.
Raffles Boston Back Bay Rezidansları, eşsiz bir ara sıra kullanım için tasarlanan suitler, bir ile üç yatak odalı evler ve görkemli çatı katı rezidanslarını içeren sofistike bir şehir inzivası olacak. Benzersiz bir rezidans deneyimi olarak, rezidans sakinleri, şirketin misafir takdir ve sadakat programının VIP statülü ve AccorHotels portföyünde özel avantajlara erişimi bulunan rezidans sınıfına ayrıcalıklı üyelik dahil olmak üzere Raffles Boston Back Bay’ın tüm şıklığına, cazibesine ve özenli hizmetlerine öncelikli erişime sahip olacak.
Boston’un en prestijli mahallesi olan Back Bay’ın kalbinde yer alan Raffles Boston Back Bay, Boston Back Bay Tren İstasyonu, Trinity Kilisesi ve Copley Place’deki üst sınıf alışveriş merkezine yakın mesafededir. Newbury Street ve Prudential Center’in dünyaca ünlü mağazaları ve galerileri, Fenway Park, Güzel Sanatlar Müzesi ve düzinelerce ince zevkli restoran gibi önemli çekim merkezlerine kısa bir yürüme mesafesindedir.

Tüm Basın Açıklamasını Okuyun

Raffles London at OWO, BK (2022)

2022‘de açılması planlanan, Raffles London at OWO ve OWO Residences by Raffles markanın Londra’daki ilk açılışı olacak. Raffles, Whitehall’un bu şehir simgesi konumunda 85 olağanüstü markalı rezidanslar ile birlikte simgesel Old War Office binasında 125 oda ve süitten oluşan, amiral gemisi bir oteli işletecek. Grade II* listesindeki 1906 yılında inşa edilen Old War Office binası, tarihe tanıklık etti. Bu mimari şaheser dünyayı değiştiren olaylara tanıklık ederken, Winston Churchill, H H Asquith, David Lloyd George ve John Profumo gibi etkili siyasi liderler ve ordu komutanlarının ofislerine ev sahipliği yaptı. Binanın dönüştürücü yolculuğu, dokuz seçkin restoran ve bara, 25 metrelik kapalı havuzla birlikte bir destinasyon wellness spa’sına, bir 720 kişilik balo salonuna ve butik mağazasına sahip yeni destinasyon ile OWO’nun yeniden doğuşuna tanıklık edecek. OWO Residences by Raffles, BK’da ve Avrupa’da ilk olacak ve Raffles’ın hizmet niteliklerinin - zarif ve düşünceli çalışanlar, kişiselleştirilmiş özen ve zamanı geçmeyen ambiyans - rezidans sahiplerine kusursuzca sunulmasını sağlayacak. Whitehall üzerinde Horse Guards karşısında bulunan otel St James’s Park ve Mall’den çok kısa bir mesafededir.

Tüm Basın Açıklamasını Okuyun