Gezinti Bölümünü Atla Tarayıcınız çerçeveleri desteklemiyor.

Hediyeler

Raffles Çevrimiçi Hediyelik Eşya Mağazası


Hediye serimiz gerçek Raffles deneyiminin yansıtacak şekilde seçilmiştir.

 

Kıyafet, yiyecek ve içecek, hediyelik eşya veya kozmetik malzemeleri olsun her bir ürün otel ve tatil köylerimizin cazibesi, inceliği ve ortamını yansıtmakta ve sunduğumuz ince ve konuksever hizmetimizi hatırlamanıza yardımcı olmaktadır. Raffles markalı hediyeler sektörün ileri gelen üreticileri tarafından en kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Yerel sanatçılardan ve saygın üreticilerden seçilen diğer hediyelerimiz bir yörenin kültürünü, tarihini ve deneyimlerini yansıtmaktadır.

Raffles hediyelerini çoğu otel ve tatil köyleri ile çevrimiçi olarak www.raffleshotelgifts.com adresinden satın alabilirsiniz.

Şimdi Alışveriş Yap

Raffles Hediye Kartları


Gerçek lüks ve efsanevi hizmeti yaşayın.

 

Raffles electronic gift cards may be purchased online in USD or EUR in any denomination ranging from 25 to 2.000 USD or EUR.

Purchase Electronic Gift Cards Now

If you prefer, you may purchase plastic gift cards in local currency, please visit any Raffles Hotels & Resorts location. For inquiries regarding customized travel packages (e.g. honeymoon packages) please email to giftconcierge@raffles.com

 

Şimdi Satın Alın

Ovation Rewards Corporate Incentives & Rewards Program

 

Nothing could be more rewarding than a well-earned getaway to a luxurious destination.

 

Welcome to Ovation Rewards, our business-to-business program designed for corporate recognition, rewards and incentive programs. Our certificates and bulk gift cards are a wonderful way to make travel dreams come true!
Daha Fazla Bilgi

 

Please contact us at:
Tel: +1 773 799 8300
E-posta: ovationrewards@frhi.com

 

AccorHotels logosu
© Copyright 2018 AccorHotels. Tüm hakları saklıdır.

Raffles. 1887'den beri efsanevi hizmet.