Raffles Hediyeleri

Bir Raffles hediye kartı ile kendinizi veya özel birini en sıcak ağırlama, en zengin deneyim ve en özel hatıralar ile ödüllendirin. Sıradışı destinasyonlarımızın birinde lüks bir konaklamanın, dünyaca ünlü restoranlarımızın birinde seçkin bir yemek deneyiminin, şımartıcı spa bakımlarımız ve ürünlerimizin, neşelendirici etkinliklerin veya hediye mağazamızdan bir hediye veya armağanın keyfini çıkarın.

Çevrim İçi Hediye Mağazası

Hediye serimiz gerçek Raffles deneyiminin yansıtacak şekilde seçilmiştir. Kıyafet, yiyecek ve içecek, hediyelik eşya veya kozmetik malzemeleri olsun her bir ürün otel ve tatil köylerimizin cazibesi, inceliği ve ortamını yansıtmakta ve sunduğumuz ince ve konuksever hizmetimizi hatırlamanıza yardımcı olmaktadır.

Raffles markalı hediyeler sektörün ileri gelen üreticileri tarafından en kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Yerel sanatçılardan ve saygın üreticilerden seçilen diğer hediyelerimiz bir yörenin kültürünü, tarihini ve deneyimlerini yansıtmaktadır.

Raffles hediyelerini çoğu otel ve resortlarından veya çevrimiçi olarak www.raffleshotelgifts.com adresinden satın alabilirsiniz.

Kurumsal Teşvikler

Bazen, sadece alkış yeterli değildir.

Belki hak ettikleri bir Tezahürattır.

Ayrıcalıklı kurumlar arası bireysel teşvik ödülü çözümümüz olan Ovation Rewards'a hoş geldiniz. Biz çalışanlarımızdan daha fazlasını bekliyoruz, onlar da bizden daha fazlasını bekliyorlar. Ödül programlarından daha fazlasını bekliyoruz; günümüzdeki piyasa koşullarının rekabetçi doğasından ötürü neden olmasın. Ve bizler için çok çalışanlara, bizim için görevlerinin sınırlarını aşanlara, ürün ve hizmetlerimize sadık kalanlara takdirlerimizi göstermek istediğimizde sırtlarını sıvazlama, 'aferin sana' demek ya da güzel bir alkış artık kimseye gerçekçi gelmiyor.

İşte bu nedenle, ödül vermek istediğimiz kişileri dünyada hiçbir yerde bulunmayan seyahat fırsatları ile onurlandırmak için Raffles Hotels & Resorts, Ovation Rewards'ı kurdu. Sizin için son derece esnek olan Ovation Rewards onlara özel destinasyonlara kaçacakları ve uzun süre sevgiyle anacakları deneyimler sunacaktır.

Daha fazla bilgi ve sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçin