Gezinti Bölümünü Atla Tarayıcınız çerçeveleri desteklemiyor.

Hediyeler

Raffles Çevrimiçi Hediyelik Eşya Mağazası


Hediye serimiz gerçek Raffles deneyiminin yansıtacak şekilde seçilmiştir.

 

Kıyafet, yiyecek ve içecek, hediyelik eşya veya kozmetik malzemeleri olsun her bir ürün otel ve tatil köylerimizin cazibesi, inceliği ve ortamını yansıtmakta ve sunduğumuz ince ve konuksever hizmetimizi hatırlamanıza yardımcı olmaktadır. Raffles markalı hediyeler sektörün ileri gelen üreticileri tarafından en kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Yerel sanatçılardan ve saygın üreticilerden seçilen diğer hediyelerimiz bir yörenin kültürünü, tarihini ve deneyimlerini yansıtmaktadır.

Raffles hediyelerini çoğu otel ve tatil köyleri ile çevrimiçi olarak www.raffleshotelgifts.com adresinden satın alabilirsiniz.

Şimdi Alışveriş Yap

Raffles Hediye Kartları


Herhangi özel bir vesileyi kutlamanın unutulmaz bir yolu.

 

Raffles Hediye Kartları 100 ile 5.000 arasında değişen herhangi bir birimde Amerikan Doları veya Singapur Doları olarak çevrimiçi satın alınabilir ve kişiye özel hale getirilerek teslim edilebilir. Ya da, eğer tercih ederseniz, herhangi bir Raffles Hotels & Resorts lokasyonunu ziyaret ederek istediğiniz para biriminde hediye kartları satın alabilirsiniz. Kurumsal satışlar ya da balayı paketleri gibi özel paketler hakkında sorularınız için lütfen giftconcierge@raffles.com adresinden e-posta ile bilgi alınız.

 

Şimdi Satın Alın

Kurumsal Teşvikler

 

Bazen, sadece alkış yeterli değildir. Belki hak ettikleri bir Tezahürattır.

 

Ayrıcalıklı kurumlar arası bireysel teşvik ödülü çözümümüz olan Tezahürat Ödülleri'ne hoş geldiniz. Biz çalışanlarımızdan daha fazlasını bekliyoruz, onlar da bizden daha fazlasını bekliyorlar. Ödül programlarından daha fazlasını bekliyoruz - ve günümüzdeki piyasa koşullarının rekabetçi doğasından ötürü neden olmasın. Ve bizler için çok çalışanlara, bizim için görevlerinin sınırlarını aşanlara, ürün ve hizmetlerimize sadık kalanlara takdirlerimizi göstermek istediğimizde sırtlarını sıvazlama, 'aferin sana' demek ya da güzel bir alkış artık kimseye gerçekçi gelmiyor.

 

İşte bu nedenle, ödül vermek istediğimiz kişileri dünyada hiçbir yerde bulunmayan seyahat fırsatları ile onurlandırmak için Raffles Hotels & Resorts, Tezahürat Ödülleri'ni kurdu. Sizin için son derece esnek olan Tezahürat Ödülleri onlara özel destinasyonlara kaçacakları ve uzun süre sevgiyle anacakları deneyimler sunacaktır.  

 

Daha fazla bilgi ve sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçin:

Tel:  +1 773 799 8300

E-posta: ovationrewards@frhi.com


 

AccorHotels logosu
© Copyright 2018 AccorHotels. Tüm hakları saklıdır.

Raffles. 1887'den beri efsanevi hizmet.