Ana İçeriğe Geç Tarayıcınız çerçeveleri desteklemiyor.
Varış Yeri Haritasına Göz At

Asya Pasifik

Çin

Hindistan

  Endonezya

  Maldivler

   Filipinler

   Singapur

   Avrupa

   Fransa

   Polonya

   Türkiye

   Orta Doğu ve Afrika

   Suudi Arabistan

   Seyşeller

   Birleşik Arap Emirlikleri

   Otel Bul Katmanını Kapat
   Kapat
   Kapat
   Kapat

   Raffles Hediyeleri

   Raffles Hediyeleri Raffles Hediyeleri Raffles Hediyeleri
   Bir Raffles hediye kartı ile kendinizi veya özel birini en sıcak ağırlama, en zengin deneyim ve en özel hatıralar ile ödüllendirin. Sıradışı destinasyonlarımızın birinde lüks bir konaklamanın, dünyaca ünlü restoranlarımızın birinde seçkin bir yemek deneyiminin, şımartıcı spa bakımlarımız ve ürünlerimizin, neşelendirici etkinliklerin veya hediye mağazamızdan bir hediye veya armağanın keyfini çıkarın.

   Çevrimiçi
   Hediye Mağazası

   Hediye serimiz gerçek Raffles deneyiminin yansıtacak şekilde seçilmiştir. Kıyafet, yiyecek ve içecek, hediyelik eşya veya kozmetik malzemeleri olsun her bir ürün otel ve tatil köylerimizin cazibesi, inceliği ve ortamını yansıtmakta ve sunduğumuz ince ve konuksever hizmetimizi hatırlamanıza yardımcı olmaktadır. Raffles markalı hediyeler sektörün ileri gelen üreticileri tarafından en kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Yerel sanatçılardan ve saygın üreticilerden seçilen diğer hediyelerimiz bir yörenin kültürünü, tarihini ve deneyimlerini yansıtmaktadır.
   Raffles hediyelerini çoğu otel ve resortlarından veya çevrimiçi olarak www.raffleshotelgifts.com adresinden satın alabilirsiniz.

   Kurumsal Teşvikler

   Bazen, sadece alkış yeterli değildir.
   Belki hak ettikleri bir Tezahürattır.
   Ayrıcalıklı kurumlar arası bireysel teşvik ödülü çözümümüz olan Tezahürat Ödülleri'ne hoş geldiniz. Biz çalışanlarımızdan daha fazlasını bekliyoruz, onlar da bizden daha fazlasını bekliyorlar. Ödül programlarından daha fazlasını bekliyoruz; günümüzdeki piyasa koşullarının rekabetçi doğasından ötürü neden olmasın. Ve bizler için çok çalışanlara, bizim için görevlerinin sınırlarını aşanlara, ürün ve hizmetlerimize sadık kalanlara takdirlerimizi göstermek istediğimizde sırtlarını sıvazlama, 'aferin sana' demek ya da güzel bir alkış artık kimseye gerçekçi gelmiyor.
   İşte bu nedenle, ödül vermek istediğimiz kişileri dünyada hiçbir yerde bulunmayan seyahat fırsatları ile onurlandırmak için Raffles Hotels & Resorts, Tezahürat Ödülleri'ni kurdu. Sizin için son derece esnek olan Tezahürat Ödülleri onlara özel destinasyonlara kaçacakları ve uzun süre sevgiyle anacakları deneyimler sunacaktır.
   Daha fazla bilgi ve sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçin
   Tel:+1773 799 8300
   E-posta: ovationrewards@frhi.com

   © Copyright 2018 - Site Haritası


   Raffles. 1887'den beri efsanevi hizmet.

   Bağlanıyor...
   ×
   Bağlanıyor...
   ×