Ana İçeriğe Geç Tarayıcınız çerçeveleri desteklemiyor.
Bu sitede gezinmeye devam ederek, web sitesi analizleri ve ziyaretçi ölçümleri ve gezinme davranışları hakkında bilgi veren, kişiselleştirilmiş hizmetleri ve size uygun fırsatları tanımlayan ve üçüncü taraf web siteleri ile veri paylaşan ve üçüncü taraf web sitelerinden kullanıcı yönlendiren çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Daha fazla bilgi almak için Buraya Tıklayın
Varış Yeri Haritasına Göz At

Asya Pasifik

Çin

Hindistan

  Endonezya

  Maldivler

   Filipinler

   Singapur

   Avrupa

   Fransa

   Polonya

   Türkiye

   Orta Doğu ve Afrika

   Suudi Arabistan

   Seyşeller

   Birleşik Arap Emirlikleri

   Otel Bul Katmanını Kapat
   İstanbul

   Hakkımızda

   Keşfetmek için Kaydırın
    

   Raffles deneyimi şimdi İstanbul'da. Şimdi İstanbul'da.

   Zamanın ötesinde bir şehir, yeni bir bakış açısı...

   İstanbul’a hakim büyüleyici bir konumda, tarih ve hayat dolu bir metropol İstanbul’daki bu lüks otel, şehrin sunduğu her şeyin merkezindedir.

   Raffles İstanbul, Boğaz’a bakan harika manzaraları ile lükste yeni bir düzey sunuyor. Misafirler, Raffles’ın sunduğu duygu yüklü lüks ile İstanbul’un eşsiz enerjisini deneyimleyebilir.

   Raffles İstanbul hızla hem yerel hem de uluslararası elitin tercih ettiği destinasyon olmuştur. Çarpıcı bir modern mimari üzerine yerleştirilen geniş bir yelpazedeki çağdaş sanat eserleri ile otel çok seyahat edenler için bir vahadır.

   Otele bitişik olan lüks Zorlu Merkezi, modern bir pazar yeri gibi üst tabaka moda markaları ve birinci sınıf eğlence sunan performans sanatları merkezine ev sahipliği yapmaktadır. Raffles Uşaklarının sunduğu benzersiz lüks ve hizmet düzeyi ile birlikte 5 yıldızlı İstanbul otelimizin tüm unsurları misafirlerimizin tamamen rahat ve evlerinde hissetmeleri için özenle düşünülmüştür. Şehirin en büyüklerinden olan Raffles Spa, nihai rahatlama ve canlanma deneyimi için Türk hamamlarından Doğu masajlarına her şeyi sunmaktadır.

   Otel, Akdeniz lezzetleri sunan Rocca Restoran ve misafirleri içki, hafif atıştırmalıklar ve sohbet için canlı ve enerji dolu atmosferinde ağırlayan efsanevi Long Bar gibi gündelik yemeklerden dünya çapında mutfak sanatlarına uzanan değişik seçenekler sunan çok sayıda bar ve restorana sahiptir. İster ince zevkli restoranlarda özel bir akşam yemeği veya içki olsun, ister balo salonunda bir düğün veya şirket etkinliği için toplantı odaları olsun, geniş bir yelpazede toplantı alanları ve mekanları bulunmaktadır.

   Şehrin Avrupa yakasında, Beşiktaş semtinde bulunan otel, misafirlerin İstanbul’un sunduğu her şeyden tam olarak yararlanmalarına olanak veren, Tarihi Şehir’den, Boğaz’a her yere uzanan mükemmel ulaşım bağlantılarına sahiptir.
   Ödüller

   Ödül ve Övgüler

   TripAdvisor Travellers’ Choice™ Kazananı

   2016&2017

   Condé Nast Traveler Readers' Choice Ödülleri - Türkiye’deki En İyi Otel

   2016

   Dünya Lüks Restoran Ödülleri

   2016

   International Hotel Ödülleri - Avrupa’nın En İyi Büyük Oteli

   2016

   Seyahat+Tatil: BT+LİSTESİ

   2015

   Conde Nast Traveler: Hot Liste

   2015

   Dünya Lüks Otel Ödülleri - Lüks Spa Otel Türkiye

   2015

   Skalite  - Yabancı Zincir Otel Türkiye

   2015

   Conde Nast Traveler: En İyi Yeni Oteller

   2014

   Tatler Seyahat Rehberi : 101 En İyi Oteller 2014

   2015

   Fodors: 20 En İyi Yeni Otel

   2014

   © Copyright 2018 - Site Haritası


   Raffles. 1887'den beri efsanevi hizmet.