Gezinti Bölümünü Atla Tarayıcınız çerçeveleri desteklemiyor.
Oda Ayırtma

Yiyecek & İçecek Deneyimi

İki konsept restoran, iki bar ve lounge ile; çeşitli atmosferde mutfaklar ve tarzlar sunuyor. Restoranlarımız çağdaş Türk mutfağından klasik Akdeniz mutfağına dünya standartlarında bir gastronomi deneyimi yaşatıyor. Bar ve lounge’larımız hem canlı ve hareketli hem de sakin ve romantik ortamlar sunuyor. Konuklarımız tercih ve ihtiyaçlarıyla uyumlu olarak gerçek Türk misafirperverliğiyle sunulan içkilerle her zaman mükemmel şekilde ağırlanıyorlar.

Rocca – Konsept restoranlarımızdan… Türk mutfağının yenilikçi sunumuyla tekrar yorumlandığı lezzetleri beğeninize sunuyor. Rocca restaurant her Pazar klasik Raffles Brunch'a ev sahipliği yapıyor.

Long Bar - Hayat dolu ve enerjik, otelin ve şehrin konukları için kokteyller, küçük lezzetler ve sohbet.

Lavinia - Bir akşamüstü çayı, hafif bir yemek, bir kadeh içki veya lezzetli ikramlar… Etkileyici ve heyecan verici bir mekan.

Raffles Patisserie - Bir mücevher kutusunu andıran iç mekanında ister dostlarınızla çaya buluşun, ister kahvenizi yudumlarken eve götüreceğiniz pastanızı paketleyelim.

Lounge 6 - Rahat ve sosyal ortamı ile Lounge 6, canlı müzik ve eğlence dolu geceler sunuyor. (Sadece yaz aylarında hizmet vermektedir)

AccorHotels logosu
© Copyright 2018 AccorHotels. Tüm hakları saklıdır.

Raffles. 1887'den beri efsanevi hizmet.