Ana İçeriğe Geç Tarayıcınız çerçeveleri desteklemiyor.
Bu sitede gezinmeye devam ederek, web sitesi analizleri ve ziyaretçi ölçümleri ve gezinme davranışları hakkında bilgi veren, kişiselleştirilmiş hizmetleri ve size uygun fırsatları tanımlayan ve üçüncü taraf web siteleri ile veri paylaşan ve üçüncü taraf web sitelerinden kullanıcı yönlendiren çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Daha fazla bilgi almak için Buraya Tıklayın
Varış Yeri Haritasına Göz At

Asya Pasifik

Çin

Hindistan

  Endonezya

  Maldivler

   Filipinler

   Singapur

   Avrupa

   Fransa

   Polonya

   Türkiye

   Orta Doğu ve Afrika

   Suudi Arabistan

   Seyşeller

   Birleşik Arap Emirlikleri

   Otel Bul Katmanını Kapat

   Etkinlikler

   Meetings at Raffles Istanbul
   Mükemmel bir organizasyon hayal edin... Raffles İstanbul’da tüm detaylar sizin için dikkatle düşünülür. Tüm odalarda huzur veren, çağdaş ve yaratıcı bir ortam oluşturulur ve benzersiz bir servis anlayışı ile taçlandırılır. Hepsi yeryüzünün en heyecan verici, en enerjik şehirlerinden birinin kalbinde konumlanıyor…

   Raffles Otelleri yüzyılı aşkın süredir büyük fikirlerin buluşma yeri; yaratıcılığın alabildiğine kanatlandığı ve çoğaldığı çok özel bir dünya… Otelimizin şık ve çağdaş tasarımı; toplantılara, etkinliklere ve unutulmaz davetlere yansıyor.

   Araba lansmanı dahi yapılabilecek büyüklükte alanların (1200 kişilik balo salonumuzun özel olarak tasarlanmış bir araç girişi bulunuyor) yanı sıra en özel davet ve toplantılara uygun ölçekte mekanlar da sunuluyor. Raffles İstanbul tüm beklentilerinize uyum sağlayabilecek bir mekan.

   Otelimizde yönetim kurulu da dahil her türlü toplantıya uygun farklı boyutlarda tam teknik donanımlı, ihtiyacınıza göre TV ekranı ve kablosuz internet erişimi sağlanan etkinlik alanları bulunuyor.

   Organizasyonunuzun kusursuz olması için size özel görevlendirilmiş bir planlama ekibi, toplantı concierge’i ve konusunda uzman bir AV takımı ile ihtiyaç duyduğunuz her şey elinizin altında.

   Raffles İstanbul, Zorlu Center’daki özel konumuyla bu zaman ötesi şehirde doğal ögelerle modern mimariyi buluşturan unutamayacağınız bir dünya yarattı.

   Hikaye devam ediyor...

   Check Availability

   © Copyright 2018 - Site Haritası


   Raffles. 1887'den beri efsanevi hizmet.