Raffles Spa

İstanbul’un kalbinde tazeleyici bir vaha düşünün. 3 Türk Hamamımızda geleneksel yerel bakımları deneyimleyin, 2 Çift Kişilik Suitimizin gizliliğinin keyfini çıkarın veya lüks döşenmiş 7 bakım odamızda inzivaya çekilin. 3000 m2 spa ve zindelik tesislerimizde kendinizi şımartmanız için yeterince yer var.

Raffles Spa Özellikleri

Spa’mız saunalar, buhar odaları, jakuziler deneyim duşları ve buz çeşmeleri ile erkek ve kadınlar için rahatlama alanları sunmaktadır. Açık hava havuzumuz şehrin baş döndüren panoramik manzaralarını sunar ve hem kapalı hem açık alan havuzumuz doğal ışık ile aydınlanır. Yoga ve pilates stüdyoları, kişisel Technogym® ekipmanı ve 2 adet saç ve tırnak salonu hizmet vermektedir.

-

- -
-
- -
-
- -
-

Daha Fazla Bilgi

 • Pazartesi - Pazar: 07.00 - 22.00 arası
  Fitness: 24 Saat

  * Raffles Spa çalışma saatleri Hükümetin belirlediği covid kuralları nedeniyle değişiklik gösterebilir.

 • Spa Raffles İstanbul’un 2. katında bulunmaktadır. Müsaitlik durumundan emin olmak için önceden rezervasyon önerilmektedir. Spa Görevlilerimiz spa deneyimi seçiminizde size rehberlik etmekten mutlu olacaktır.

 • Herhangi bir spa randevusunun ve paketinin tarihini değiştirmek veya iptal etmek istiyorsanız lütfen Spa’yı 4 saat önceden haberdar edin. Bildirim yapılmaksızın kaçırılan randevular, rezerve edilen hizmetler için %100 ücrete tabidir. Gelinmeyen randevular için de aynısı geçerlidir.

 • Tüm spa hizmetleri ve paketleri için hediye kartları satın alınabilir. Daha fazla bilgi için lütfen Spa Resepsiyon Görevlilerimiz ile iletişim kurun.

 • Daha fazla bilgi ve sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçin:
  Tel: +90 212 924 0320
  E-posta: spa.istanbul@raffles.com

Fırsatlar

Rezervasyon