Gezinti Bölümünü Atla Tarayıcınız çerçeveleri desteklemiyor.
Oda Ayırtma

Raffles Spa

Raffles Spa

İstanbul’un merkezinde canlandırıcı bir vaha hayal edin... Raffles Spa’da yer alan üç Türk Hamamı’ndan birinde geleneksel bakımların tadını çıkarabilir, size özel Couples Suite’lerimizde ya da yedi adet lüks bakım odamızdan birinde dilediğiniz terapinin keyfini sürebilirsiniz. 3000 metrekareye yayılan Spa ve sağlıklı yaşam alanımızda kendinizi şımartmaya hazır olun.

Spa’mızda bayanlara ve baylara ayrılmış dinlenme alanları, saunalar, buhar odaları, jakuziler, macera duşları ve buz çeşmelerinin yanı sıra gün ışığıyla aydınlanan kapalı havuzumuz ve panoramik şehir manzarasına hakim açık havuzumuz yer alıyor. Merkezimizde aynı zamanda yoga ve pilates stüdyosu, kişisel eğitmenle çalışma olanağı, Technogym® ekipmanları ile donatılmış bir fitness alanına ek olarak, bayanlar ve baylar için kuaför ve tırnak bakım salonları bulunuyor.

 wlsa-awards-aug-2018

Spa Deneyimi

Randevular


Raffles İstanbul’un 2. katında yer alan Spa’mızda yaptıracağınız tüm bakım ve terapiler için önceden randevu almanızı öneririz. Deneyimli Spa çalışanlarımız, sunulan bakım ve terapiler arasında seçim yapmanız için size memnuniyetle yardımcı olacaklardır.

İptal İşlemleri

Eğer Spa randevunuzu ertelemeniz ya da iptal etmeniz gerekirse, bizi lütfen 4 saat öncesinden bilgilendiriniz. İptal veya değişiklik bilgilendirmesi yapılmayan durumlarda gerçekleşmeyen veya kaçırılan uygulamaya ait ücretinin tamamı tahsil edilecektir.

Hediye Kartları

Tüm Spa hizmetleri ve paketleri için hediye kartı satın alabilirsiniz. Spa resepsiyonu ile iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
 

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Pazar: 07:00 - 22:00
Fitness Alanı: Her gün – Otel misafirleri için 24 saat, üyeler için 06:30 – 22:00 arası.

Daha fazla bilgi ve sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz:

Tel: +90 212 9240320
Email: spa.istanbul@raffles.com

AccorHotels logosu
© Copyright 2018 AccorHotels. Tüm hakları saklıdır.

Raffles. 1887'den beri efsanevi hizmet.