Bakımlar

  • İstanbul’un merkezinde canlandırıcı bir vaha hayal edin...

  • Spa Broşür
  • Phone number
    .

Raffles Spa’da yer alan üç Türk Hamamı’ndan birinde geleneksel bakımların tadını çıkarabilir, size özel Couples Suite’lerimizde ya da yedi adet lüks bakım odamızdan birinde dilediğiniz terapinin keyfini sürebilirsiniz. 3000 metrekareye yayılan Spa ve sağlıklı yaşam alanımızda kendinizi şımartmaya hazır olun.Spa’mızda bayanlara ve baylara ayrılmış dinlenme alanları, saunalar, buhar odaları, jakuziler, macera duşları ve buz çeşmelerinin yanı sıra gün ışığıyla aydınlanan kapalı havuzumuz ve panoramik şehir manzarasına hakim açık havuzumuz yer alıyor. Merkezimizde aynı zamanda yoga ve pilates stüdyosu, kişisel eğitmenle çalışma olanağı, Technogym® ekipmanları ile donatılmış bir fitness alanına ek olarak, bayanlar ve baylar için kuaför ve tırnak bakım salonları bulunuyor.

ÜRÜN FELSEFEMİZ

Raffles Spa’ların her birinde kullanılacak ürünlerin seçimini yaparken birçok noktaya dikkat ediyoruz. Seçtiğimiz tüm markalar ziyaretçilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda uygulanan, bireyselleştirilebilen, sonuç odaklı bakımlarda başarısı kanıtlanmış markalardır. Sosyal sorumluluklarımıza gösterdiğimizin özenin bir yansıması olarak ürün seçimimizde mümkün olan her yerde ve her zaman çevresel sürdürülebilirliği göz önünde bulunduruyoruz.

Bakımlar

.

Signature Massage / 90 Dakika 185 EUR
Bedeni ve zihni arındırıp canlandıran bir bakım tercih eden misafirlerimiz...
Learn More
Aegean Purity / 45 Dakika 125 EUR
Özel Türk Hamam’ında gerçekleştirilen bu bakımda taşların ısısıyla rahatlayan vücut...
Learn More
Couples Romance / 90 Dakika 305 EUR
İki kişilik jakuzi ve iki masaj masasından oluşan Spa Suite’imizde uygulanan...
Learn More
Firming Facial / 90 Dakika 185 EUR
Azerbaycan’dan gelen bileşenler ve Gazelli White Oil™ kullanılarak uygulanan Gazelli’nin yaşlanma karşıtı yüz bakımıyla hızlı sonuçlara hazır olun...
Learn More

Ürünler

  • Zarafetin ve lüksün simgesi olan Gazelli ürünleri, ileri teknolojiyle üretilen yenilikçi ve performans odaklı bileşenlerden oluşur.

  • The Organic Pharmacy, güçlü organik bitki özleri, vitamin ve medikal kozmetik içeriklerle özenle formüle edilmiş cilt bakım ürünleriyle sağlıklı ve parlak bir cilde kavuşmanızı sağlar.

Rezervasyon

  • Phone number
    .