Hakkımızda

Keşfetmek için Kaydırın
 

Kutsal Mekke’nin kutsal manzaraları

Raffles Makkah Palace, Suudi Arabistan, Orta Doğu’nun mirası, kültürü ve inancından ilhan alan, Mescid-i Haram’ın ve Kabe’nin çarpıcı manzaraları ile seçkin bir tamamı süitten oluşan oteldir.

Mescid-i Haram’ın (Cami-i Kebir) doğrudan bitişiğinde bulunan olağanüstü konumu ile Raffles Makkah Palace, Suudi Arabistan, Mescid-i Haram’ın ana girişi olan Kral Abdulaziz Kapısı’na kolay erişim sunar ve benzersiz bir rezidans deneyimi sağlar.

214 süitin herbiri kutsal Kabe’ye bakar ve herbiri, ayrı oturma ve yemek alanları ve ayrıntılara benzersiz özen ile oldukça geniş konaklama sunar. Bu ince zevkli ve şık bir sığınak, hayatta bir kez yaşanabilecek bir deneyim, dünyanın en harika otellerinden biridir.

Saygılı kişiye özel uşak Raffles’ın imzasına sahip hizmet tarzını sunar - öngören, düşünceli ve eksiksiz - ve tüm deneyim hem ilham verici hem de rahatlatıcıdır: ister hayatta bir kez, isterse istediğiniz kadar sık ziyaret edin.

Yemek için sıra dışı seçenekler bulunur: doğu Akdeniz bölgesi, Levant’a özgü spesiyaller sunan Al Majlis’ten; Arap, Hint, Fas ve batı mutfağı dahil ağız sulandıran uluslararası bir mutfak sunan Al Qasr’a ve Teppanyaki dondurma tatlıları sunan açık hava dondurma salonu olan Creamery’e uzanan bir yelpaze. Mutluluk.

Dört katlı seçkin bir alışveriş merkezi, 10.000 kişinin ibadet ettiği bir mescid, 1.500 kişilik kongre merkezi, müze ve bir Ay Gözlem Kulesi bulunan Abraj El Bayt Kompleksinde bulunan bu otel olağanüstü bir destinasyonda çok özel bir oteldir: Dünyadaki en kutsal şehirdeki en iyi konumda bulunan eşsiz bir otel.

Asla unutamayacağınız bir yer; tadı çıkarılacak bir deneyim, maceracı bir ruha ve en seçkin zevklere sahip olanların aşık olduğu heyecan verici ve büyüleyici bir yer.

Hikaye devam ediyor…

2010

Mescid-i Haram’a doğrudan bitişik olan olağanüstü bir konumda Kabe’ye bakıyor. Raffles Makkah Palace kapılarını değerli misafirlerine açıyor.


Ödül ve Övgüler