Sıkça Sorulan Sorular

S: Raffles Hediye Kartlarını nasıl satın alırım?

C: Raffles electronic Gift Cards may be purchased online at https://www.buyatab.com/custom/raffles/. Raffles plastic Gift Cards may be purchased by visiting any Raffles Hotels & Resorts location.

S: How is the Raffles plastic Gift Card presented?

C: Raffles Gift Card is presented in an elegant holder, where you can include a personalized message.

S: Raffles Hediye Kartları hangi meblağlarda satılmaktadır?

C: Raffles electronic or plastic Gift Cards can be purchased in any denomination between $25 to $2.000 USD or EUR, or the equivalent in local currency.

S: Raffles Hediye Kartları hangi para biriminde satılmaktadır?

C: Online purchases can be made in USD or EUR. At hotels, Raffles Gift Cards are sold in local currency.

S: How do I place an online order?

C: Electronic gift cards are available for online purchase using a valid credit card at https://www.buyatab.com/custom/raffles/. A confirmation email will be delivered once the purchase transaction is approved and processed. You will also receive an email notification should the transaction be declined to allow you to contact your card issuer for further details.

S: How long does it take for a Raffles e-Gift Card to be delivered for online purchases?

C: All online e-gift cards will be sent to the recipient email address provided, in most instances, within 10 minutes of an approved purchase.

S: Bir karttan fazlasını nasıl satın alabilirim?

C: Online, you can purchase any number of e-gift cards up to a maximum purchase basket of $5.000 USD or EUR. To purchase physical gift cards, please visit any Raffles Hotels & Resorts location.

S: Raffles Hediye Kartları telefonla da sipariş edilebilir mi?

C: Regretfully, we do not accept phone orders.

S: Raffles Hediye Kartları nelerde kullanılabilir?

C: Raffles Hediye Kartları konaklama ve spa hizmetleri, yemek veya Raffles Hotels & Resorts tarafından işletilen herhangi bir tesiste diğer bütün boş zaman aktiviteleri gibi birçok yerde kullanılabilir. Otelde konaklamakta olan misafirlerimiz için, otel faturasına eklenebilecek her masraf hediye kartı ile ödenebilir. Bunlara vergiler ve bahşişler de dahildir. Herhangi olası bir aksaklığa meydan vermemek için, hediye kartı sahiplerine rezervasyon sırasında hediye kartından bahsetmelerini öneririz.

S: Raffles Hediye Kartı sahiplerinin bu kartı kullanabilmeleri için otelde mi konaklamaları gerekmektedir?

C: Kart sahiplerin otelde konaklamasalar bile Raffles Hediye Kartlarını bir Raffles otel veya tatil köyünde yemek ya da satın aldıkları hizmetler için kullanabilmektedirler.

S: Hediye Kartı üzerindeki tüm meblağ tek seferde mi kullanılmak sorundadır?

C: Raffles electronic and plastic Gift Cards are designed to carry a balance. O nedenle de, bir konuk hediye kartını kart üzerindeki değerden daha düşük bir hizmet için kullanmış ise, satın alınan miktar karttan düşecek ve kalan bakiye bir sonraki kullanım için kart üzerinde kalmaya devam edecektir.

S. Zaten sahip olduğum Raffles Hediye Kartına para yükleyebilir miyim?

A. Yes, you may visit any Raffles Hotels & Resorts location to add additional funds onto your Raffles plastic Gift Card. Electronic Gift Cards are not reloadable.

S: Raffles Hediye Kartlarının son kullanım tarihleri var mıdır?

C: Raffles Hediye Kartlarının son kullanım tarihleri bulunmamaktadır.

S: Raffles Hediye Kartı üzerindeki meblağ nakit para olarak alınabilir mi?

C: Raffles Hediye Kartı üzerindeki meblağ nakit para olarak alınamaz. Herhangi bir Raffles otel ya da tatil köyündeki ödemelerde kullanılabilir.

S: Hediye Kartını iade edip parasını geri alabilir miyim?

C: Raffles Gift Cards purchased either online or at our Raffles hotels or resorts are non-refundable.

S: Hediye kartımın kaybolması, çalınması veya hasar görmesi durumunda ne yapmalıyım?

C: While Raffles Hotels & Resorts is not responsible for lost, stolen or destroyed gift cards, we will endeavor to assist you in securing the balance of funds remaining on your card at the time the card is reported. To protect your Raffles gift card balance, please ensure that it is registered online at https://cws.givex.com/cws4.0/fairmontraffles/. When notified that a gift card has been reported as lost, stolen or destroyed the existing balance will be frozen and a replacement card will be issued for that amount. Bildirimden önce kartın kullanımının riski size aittir.

S: Kayıp ya da çalıntı olarak bildirdiğim bir hediye kartını bulmam durumunda ne olur?

C: Size yeni bir kart yolladıysak, bulduğunuz kartı imha edebilirsiniz. Bakiye dondurulup yeni bir hediye kartına aktarıldıktan sonra, eski kartın hiçbir hükmü kalmaz ve Raffles Hotels & Resorts'da ödemeler için kabul edilemez.

S: Raffles Hediye Kartlarını başka kaynaklardan da satın alabilir miyim?

C: We strongly recommend that you only purchase Raffles gift cards from either Raffles Hotels & Resorts, or through one of our affiliates. Raffles Hotels & Resorts bağlantılı kaynaklar dışından satın alınan hediye kartları için sorumluluk kabul etmiyoruz.

S: Raffles Hediye Kartımda bulunan bakiye miktarını nasıl kontrol edebilirim?

C: Gift Card balances can be checked online at https://cws.givex.com/cws4.0/fairmontraffles/check-balance/.