Raffles Hotels & Resorts Ortakları

Lüks sadece ne yaptığınız ile ilgili değildir. Ne hissettiğiniz ile de ilgilidir. Raffles Hotels & Resorts dünya çapındaki anahtar lokasyonlarda sakin tatil köyleri ve şehir otellerinden meydana gelmektedir. Her otel sık seyahat eden yolcular için bir sığınak olup medeniyetin kesişim noktasında yer almaktadır. Her biri kendi başına birer destinasyondur. Her biri eşsiz, tarifsiz, muhteşem birer Raffles'tır. Dünyayı gezin ve Raffles Hotels & Resorts'un özel ayrıcalıklarının keyfini sürün.

Raffles.
1887'den beri efsanevi hizmet.

Seyahat Acenteleri

Raffles Hotels & Resorts, seyahat profesyonellerinin ortak müşterilerimize danışmanlık ve öneriler vermelerindeki fedakarlıklarına büyük değer vermektedir. Otellerimiz ve Küresel Satış ofislerimiz ellerinden geldiğince sizlere yardımcı olmaya adanmıştır. Tüm Raffles Hotels & Resorts otelleri Amadeus, Galileo, Sabre ve Worldspan aracılığı ile rezerve edilebilir. GDS Zincir Kodumuz: Raffles için YR:

Kredi Kartı Ortaklarımız

Dünyayı gezin ve Raffles Hotels & Resorts'un özel ayrıcalıklarının keyfini sürün.
 • American Express

  American Express

  American Express® tüm kart üyelerine yenilikçi ödeme, seyahat ve masraf yönetim çözümleri sağlamaktadır. American Express Kartınızla Raffles Hotels & Resorts'da ayrıcalıklı avantajların keyfini çıkartın.

 • Citibank

  Citibank

  Lider bir dünya bankası olan Citibank tüketicilere, kurumlara, hükümetlere ve kuruluşlara geniş bir aralıkta finansal ürün ve hizmetler sağlamaktadır. Citibank kart üyeleri Raffles Hotels & Resorts'da ayrıcalıklı avantajların keyfini çıkartırlar.

 • MasterCard Worldwide

  MasterCard Worldwide

  MasterCard yenilikçi ürünleri ve tüketiciler, tüccarlar ve ihracatçılar için sunduğu çözümlerle dünya çapında ticaretin kalbinde yer almaktadır. MasterCard'ınızla Raffles Hotels & Resorts'da çeşitli ayrıcalıkların keyfini çıkartın.

 • Visa

  Visa

  Visa dünyanın en gelişmiş işlem ağını müşterileri için güvenilir, rahat ve güvenli bir şekilde kurmuştur. Bu ağın içinde dolandırıcılıktan korunma ve tüccarlar için garantili ödeme de bulunmaktadır. Visa kart üyeleri Raffles Hotels & Resorts'da kaldıklarında özel ayrıcalıkların keyfini çıkartırlar.