Ana İçeriğe Geç Tarayıcınız çerçeveleri desteklemiyor.
Varış Yeri Haritasına Göz At

Asya Pasifik

Çin

Hindistan

  Endonezya

  Maldivler

   Filipinler

   Singapur

   Avrupa

   Fransa

   Polonya

   Türkiye

   Orta Doğu ve Afrika

   Suudi Arabistan

   Seyşeller

   Birleşik Arap Emirlikleri

   Otel Bul Katmanını Kapat
   Kapat
   Kapat
   Kapat

   Raffles 1915 Cin

   Paris Resmi
   • 2005‘de yapıldı

   • Sipsmith tarafından el yapımı

   • Singapur
    Sling Kokteyl’i
    kutlamak için
   1915 yılında, Long Bar'da Raffles Barmeni Ngiam Tong Boon tarafından yaratılan Singapore Sling şu anda dünyanın en meşhur kokteyllerinden biridir. Simge niteliğindeki bu kokteylin 100. yılını kutlamak amacıyla Raffles, Londra'nın cin rönesansının tutku dolu öncülerinden biri olan Sipsmith ile birlikte çalışıp Raffles Hotels & Resorts için sipariş üzerine bir Cin yarattı. Raffles 1915 Cin Sipsmith'in Uzman Damıtıcısı Jared Brown tarafından yaratılmıştır ve Raffles Hotels & Resorts'a özel olarak Londra'daki Sipsmith İçki Fabrikasında elde üretilmiştir.

   Raffles Sipsmith Cin

   Philosophy Alt
   Raffles 1915 Cin Sipsmith'in Uzman Damıtıcısı Jared Brown tarafından yaratılmıştır ve Raffles Hotels & Resorts'a özel olarak Londra'daki Sipsmith İçki Fabrikasında elde üretilmiştir.

   Difford's Guide tarafından 5 yıldız artı notuna layık görülen Raffles 1915 Cin, Asya'da yetişen bitkilerin heyecan verici bir karışımıdır –yasemin çiçekleri, taze greyfurt kabuğu, limon otu, Kaffir limonu yaprağı, hindistan cevizi ve kakule– ardıç, kişniş ve süsen kökü dahil olmak üzere ödüllü Sipsmith Londra Sek Cin'de bulunan bazı bitkilerle birlikte damıtılmıştır. Sonuç olarak, şık, parlak ve dengeli bir dokunuşla birleşen tatlı portakal baharatının sıcaklığının yanında hoş, güçlü bir tat ortaya çıktı.

   Bu iş birliği, Singapore'un kurucusu ve Raffles şirketine ismini veren Sir Stamford Raffles'ın büyük, büyük, büyük yeğeni ve Sipsmith'in kurucusu olan Sam Galsworthy ile mutlu bir tesadüf eseri olarak kurulmuş ortak bir geçmişe dayalıdır.

   Raffles 1915 Cin Hikayesi

   © Copyright 2018 - Site Haritası


   Raffles. 1887'den beri efsanevi hizmet.

   Bağlanıyor...
   ×
   Bağlanıyor...
   ×