Ana İçeriğe Geç Tarayıcınız çerçeveleri desteklemiyor.
Varış Yeri Haritasına Göz At

Asya Pasifik

Çin

Hindistan

  Endonezya

  Maldivler

   Filipinler

   Singapur

   Avrupa

   Fransa

   Polonya

   Türkiye

   Orta Doğu ve Afrika

   Suudi Arabistan

   Seyşeller

   Birleşik Arap Emirlikleri

   Otel Bul Katmanını Kapat
   Kapat
   Kapat
   Kapat

   Raffles Rezidanslar

   • Özel rezidansımız
    raffles'ın bir bölüme sahip olma şansını
    sunmaktadır
   Bu suitler ve apartman daireleri Raffles'dan bekleyeceğiniz bütün zarafet, cazibe ve özenli hizmet ayrıcalıklarına sahip olmakla birlikte zaman zaman dönmek isteyeceğiniz özel bir yuva sunmaktadır.
   Raffles Rezidansları Makati
   Raffles Rezidanslar
   Makati
   Filipinler'in en hızlı gelişen kozmopolit merkezinin kalbinde lüks özel rezidanslar sunan Raffles Residences Makati şehir içinde gerçek bir sığınaktır.130 Manila'nın merkezi iş bölgesinin kalbinde göz alıcı bir kule, şık restoranlar ve meşhur Long Bar'da yeni bir perspektif sunarak konuklarını karşılayan bir cennet olan 32 suitli Raffles oteline ev sahipliği yapmaktadır. Rezidanslar bu prestijli Raffles otelinin üst 20 katında yer almaktadır. Her biri Raffles'ın dünya çapında meşhur olmasını sağlayan büyüleyici ve nazik konukseverliğiyle hizmet almaktadır. Her biri, Raffles'a has özellikleri otellerimizin kapısından yuvanıza ulaştırarak, hayat tarzını zenginleştirecek şekilde tasarlanmıştır.
   İletişim
   Raffles Rezidanslar
   Cakarta
   Raffles Residences Jakarta, birinci sınıf lüks butikler, ofis binaları ve sanat müzesinden oluşan prestijli ve gelişmekte olan Ciputra World Jakarta içerisinde yer alan merkezi işyeri bölgesinde konumlanmıştır. Raffles Residences aynı zamanda özel mülkiyet için de 80 geniş, ferah ve lüks Raffles Residences ile ön plana çıkacaktır. Raffles Jakarta tarafından sunulan kusursuz bir hizmet ve konukseverlik tarzıyla, Raffles Residences sahipleri şehir içinde rakipsiz bir rezidans deneyimini iple çekeceklerdir.
   İletişim
   Raffles Estates
   Praslin
   Raffles Praslin, Seyşeller 14 özel konut villaları ile öne çıkacaktır. Seyşeller'in ikinci büyük adası olan Praslin Adası'nın kuzey doğu ucunda yer alan ve şehrin havaalanına da yakın bulunan otel, 300.000 metrekare yüzölçümü ve 500 metre kumsal uzunluğuna sahiptir. Arazi aynı zamanda Seyşeller'in doğal hazinelerinden biri olan ve UNESCO Dünya Mirası listesinde de yer alan The Vallée de Mai'ye yakındır.
   Keşif

   © Copyright 2018 - Site Haritası


   Raffles. 1887'den beri efsanevi hizmet.

   Bağlanıyor...
   ×
   Bağlanıyor...
   ×