Bilgiler

Raffles Dubai

Sheikh Zayed Road, Wafi, Dubai, P.O. Box 121800 
Ücretsiz arama: +800 1 7233537 Tel: +9714 324 8888 Faks: +9714 324 6000 E-posta: dubai@raffles.com

Otele Giriş: 14.00 | Otelden Çıkış: 12.00 Öğlen

Genel Bakış

İkonik mimarisiyle bir piramit, tam yerinde ve güzelce belirlenmiş. Dubai'den bir parça, apayrı bir yer.

Sadece şehrin en sevilen yerlerine yakın değil ayrıca onlardan biri. Size zaman ve uzam lüksünü tattıracak muazzam Raffles tarzında sosyal ve kültürel bir merkez.

Odalar ve Süitler

Büyüklük her şeydir. Lüks odaları ve suitleri ile öne çıkan ödüllü otelimiz her birinde cömert genişlikte özel balkonlarıyla şehrin en geniş odalarından bazılarını sunmaktadır.

Otelde 240 oda ve suit bulunmaktadır:

 • 120 Signature Oda
 • 73 Raffles Club Oda
 • 24 Diplomatic Suit
 • 24 Landmark Suit
 • 1 Deluxe Landmark Suit
 • 1 Executive Landmark Suit
 • 4 Kral Dairesi
 • 1 Ambassador Suit
 • 2 Penthouse
 • 2 Royal Suit

Yiyecek ve İçecek

Dubai'de yemek hayattır. Restoran ve barlarımız dünya çapındaki mutfakların ve yerel kültürün en iyi yemeklerini birleştirerek her duruma uygun unutulmaz deneyimler sunmaktadırlar. Her biri kendine has atmosfer ve ortama sahiptir:

Azur Restaurant – Raffles Botanik Bahçelerinin ihtişamına yukarıdan bakan Azur, Arap ve Asya yemeklerinden muazzam seçeneklerle uluslararası bir açık büfe sunmaktadır.

Fire and Ice - Dubai'deki en iyi etlerden bazılarını sunan sofistike bir et restoranı

Crossroads Cocktail Bar - Crossroads Cocktail Bar'da içeride ya da dışarıda oturun ve en sevdiğiniz içecek ya da aromalı nargile ile rahatlayın.

TOMO – otantik Japon restoranı

Havuz Restoran ve Bar - havuz kenarında mükemmel bir günün mükemmel tamamlayıcısı olan taze meyve suları ve hafif yemeklerin keyfini çıkarın.

People by Crystal – bu ödüllü gece kulübünde geceyi tarz sahibi dans ile geçirin.

Daha fazla bilgi ve sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçin:
Tel: +971 4324 8888
E-posta: dining.dubai@raffles.com

Spa

Raffles Spa Asya, Orta Doğu ve Avrupa geleneklerinden ilham alan seçkin gençleştirici uygulamaları sunmaktadır. Çiftler için özel jakuzi ve açık hava dinlenme alanı da bulunan bir suit ve yedi rahatlatıcı uygulama odasıyla, Raffles Botanik Bahçesinde yer almaktadır. Felsefemiz 'nilüferi izle' felsefesidir. Önce tomurcuklanır daha sonra filizlenerek en sonunda seyahatlerini tam açmış bir çiçeğin ışıltısıyla taçlandırır. Her evrede güzellik ve saflık yaratarak dönüşürler, çevrelerine canlılık verirler ve izleyicilerinin tüm duygularına hitap ederler. Spa uygulamalarımız da değişimin bu üç evresinden - tomurcuk (vücut), filiz (güzellik) ve çiçek (tüm deneyimler) - ilham almış ve konuklarımızın da nilüferin değişim evrelerini yaşamalarına imkan vermektedir.

Tesisler

 • Çiftler için özel jakuzi ve açık hava dinlenme alanı da bulunan bir suit ve yedi rahatlatıcı uygulama odası
 • Kadın ve erkekler için ayrı saunaları buhar odaları, jakuziler ve deneyim duşları
 • Açık Hava Yüzme Havuzu
 • Yetenekli berberlerimizin sunduğu özel saç kesim ve tıraş hizmetleri
 • Hommage - her günü dönüştürecek ve yaşam tarzına eşlik edecek özel kişisel bir tıraş ritüeli

Spor salonu üyeliği
Bireysel veya çiftler için spor salonu üyeliği teklifimiz bulunmaktadır. Ayrıntılı bilgi misafir hizmeti personelimizden edinilebilir. Belirli bir tesis kullanım ücreti otelimiz dışından gelecek konuklarımızın havuz, sauna, buhar ve spora salonu tesislerinden faydalanmalarını sağlamaktadır.

Daha fazla bilgi ve sorularınız için lütfen bize ulaşın:
Tel: +971 4314 9870
E-posta: spa.dubai@raffles.com

Etkinlikler

Raffles Dubai moda gösterilerinden düğünlere, kurumsal ve ödül yemeklerine kadar pek çok seçkin etkinlik için önemli bir mekan haline gelmiştir. 12 şık döşenmiş son moda özel toplantı odaları ve Raffles Botanik Bahçesine bakan açık hava terası olan muhteşem Raffles Balo Salonu ile her ihtiyacı karşılayabiliriz. Özverili planlayıcılarımız ve ilgili personelimiz her ihtiyacın karşılandığından ve gününüzün pürüzsüz ve başarılı geçtiğinden emin olacaklardır.

Hizmetler

 • Özverili toplantı planlayıcısı
 • Kapsamlı bir otel içi işitsel görsel teçhizat ve özverili bir ekip
 • Yaratıcı mutfak ekibi
 • Otel içi IT hizmetleri
 • Otel içinde çiçekçi

Mekanlar
Raffles Balo Salonu oturmalı yemekler için en fazla 400 konuk, kokteyl resepsiyonları içinse 700 konuğa hizmet verebilmekte veya her biri en fazla 350 konuk alabilecek bölümlere ayrılabilmektedir.

Gizza şık bir kokteyl resepsiyonunda 80 konuk, sınıf yerleşimi tarzında 66 konuk ve rahat deri koltuklar ve kişiye özel hizmetlerle tiyatro tarzı bir düzenlemede ise en fazla 128 konuğa hizmet vermektedir. Gizza iki ayrı ve özel toplantı odasına bölünebilmektedir.

Luxor 176 kişiye hizmet vermekte ve 90 metrekareden daha büyük bir alan sunan iki ayrı toplantı odasına bölünebilmektedir. Nile toplantı odası ise 20 ile 35 kişi arasındaki daha küçük gruplar için idealdir. Gizza ve Luxor toplantı odaları ile çevrelenmiş ve Kütüphane alanı içinde yer almaktadır.

Karnak daha küçük toplantı ve buluşmalar için ideal bir seçenek olup kokteyl tarzında 20 kişi veya tiyatro düzenlemesinde 15 kişi için uygundur.

Toplantı Salonları İş Merkezi içinde yer almaktadır ve Kütüphane'ye bitişiktir. 6 ile 10 arasında kişiyi ağırlayabilmektedir.

Eğlence
Geleneksel dansçılardan sihirbaza veya bir rock grubuna, eğlenceye ihtiyacınız olduğunda biz yardımcı oluruz. Bize ne istediğiniz bildirin ve tam olarak isteğinizi gerçekleştirebilmek için elimizden gelenin en iyisini yapalım.

Daha fazla bilgi ve sorularınız için lütfen bize ulaşın:
Tel: +971 4314 9823
E-posta: events.dubai@raffles.com

Yol Tarifi

Raffles Dubai, Dubai'nin kalbinde yer alan seçkin iş ve alışveriş merkezi Sheikh Rashid Road'da belirgin bir konumda yer almaktadır.

 • Dubai Uluslararası Havalimanı'na 15 dakikalık uzaklıkta
 • Dubai iş merkezi ve Dubai Uluslararası Finans Merkezi'ne 5 dakikalık uzaklıkta
 • Dubai'deki turistik yerlere ve ünlü Burç Halife'ye birkaç dakikalık uzaklıkta
 • WAFI ile bağlantılı
 • Dubai Metro istasyonuna kolay erişim

Ulaşım Bilgileri
Havalimanından otele en kolay ulaşım taksi yoluyla olmaktadır. Yeterli sayıda taksi bulunmaktadır ve otel yalnızca 15 dakika uzaklıktadır. Ek ücret karşılığında otel ile havalimanı arasında servis düzenlememizi isteyebilirsiniz. Alternatif olarak da Dubai Uluslararası Havalimanı'ndan Dubai Metrosu'na binip Dubai Healthcare City İstasyonu'nda inebilir, yürüyerek sadece 2 dakikada otele ulaşabilirsiniz. Ancak metroda bavullara sınırlama uygulanmaktadır.

Daha fazla bilgi ve sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçin:
Tel: +971 4324 8888
E-posta: concierge.dubai@raffles.com


Raffles Dubai haritası Yazdır

Misafir yorumları

4524 yorum